Hakkımızda

Hakkımızda

 
 
1980 yılında kurulan Kervan, sektörün en deneyimli firmalarından biridir. Ev tekstili, ev aksesuarı ve mobilyasının satışa sunan Kervan'ın yaklaşık 14 bin çeşit ürünü bulunmaktadır. ürünlerinin özellikle havlu ve tekstil kısmını kendisi üretirken,kendi ürettiği tekstil ürünlerinin yanında birçok iç piyasanın markasınıda mağazalarında bulundurmaktadır.. Uzakdoğu'nun mistik mobilya ve aksesuarını yurtdışından birçok ülkeden özel üretim ithal edilmektedir.2001 senesinde ürün yelpazesini genişleterek modern ve klasik mobilya satışına da başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri mutluluğunu hedefleyen Kervan, faaliyetlerinde ürün ve hizmetlerinin faydasını tüketiciler için her zaman en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir prensibi esas alır. 

ŞİRKET VİZYONU

Çalışanlarımız, isim hakkı mağazalarımız ve müşterilerimiz ile toplumumuzun ve çevremizin, doyum ve mutluluğunun tam olarak çakıştığı bir başarı anlayışını, başarının bir hedef değil keyifli bir yolculuk olduğu inancıyla güçlendirerek sürdüren, karlı lider bir kuruluş olmak.

Büyük mağazacılığın evrensel üretim ve pazarlama ilkelerini hayata geçiren Kervan, kalite ve fiyatlandırma arasında kurduğu dengeyle, tüketicinin seçme özgürlüğüne ve özenli hizmet anlayışıyla, ürün çeşitlerinin zenginliğiyle ve hizmet kalitesiyle öne çıkar.

Kuruluş Tarihi
1980

Faaliyet Alanı
Ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, İthalat ve üretim

KERVAN TEKSTİL SAN.VE DIŞ TİC.A.Ş.
Fatura adresi: Merve Mah.Uzungöl Cad.No:1 Yenidoğan-Sancaktepe-İSTANBUL
VERGİ.DAİRESİ: MARMARA KURUMLAR
VERGİ NO: 545 000 9971
TİC.SİCİL NO: 228637
Tel: 0216 561 52 29 Fax: 0216 561 50 69 www.krvn.com.tr Email: info@krvn.com.tr

Bu platform Nebim tarafından HemenAl E-ticaret alt yapısı kullanılarak geliştirilip entegre edilmiştir.