KERVAN  - KOLTUK TAKIM

INC KOLTUK TAKIMI KOYU KAHVE 3+1+1+ MASA

Ürün Kodu : 611LC0000165
59.900,00 TL
SEPETTE %10 İndirim TL
ÜCRETSİZ KARGO Mobilya kategorisi Hariç 300 TL ve üzeri
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade & Teslimat
 • INC KOLTUK TAKIMI KOYU KAHVE 3+1+1+ MASA

  UCLU KOLTUK : 90x180x85cm

  TEKLI KOLTUK : 90x80x85cm

  MASA:85x145x60cm

  AĞAÇ: KESTANE AĞACI

  RATTAN ÖRGÜ
  Ürünlerimiz özel üretim ithal sentetik rattan örgü ipleri ile üretilmektedir. İthal edilen rattan ürünü %97 pe (polietilen) malzemeden üretilmektedir.
  Üretimde kullanılan rattan ipliğin en önemli özelliği insan sağlığına zararlı olmamasıdır. Özel örme tekniği ile üretilen, suya, yağmura, rüzgâra, neme, soğuğa ve güneşe dayanıklı, UV katkılı üst sınıf malzeme kullanılan rattan oturma grupları benzer bahçe mobilyası ürünleri ile karşılaştırıldığında dayanıklılık konusunda ön plana çıkmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan sentetik rattan maddesi bahçe mobilyalarında sıkça görülen böceklenme ve çürüme gibi olumsuz durumların önüne geçmektedir. Ürün çatlama ve kurumaya karşı dayanıklılık testlerinden başarılı bir şekilde geçmiştir.


  BAKIM
  Sentetik rattan örgü ipleri ile üretilen ürünlerin üzerinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Örgü iplerin dış etkenlere karşı sahip oldukları koruma özellikleri ile uzun süreler boyunca ilk halini koruyabilmektedir. Ancak sahip olduğunuz ürünüz düzenli bakımını yapmak kullanım ömrünü uzatan önemli bir etkendir.
  Rattan ürünlerinin bakım periyotları ürünün kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Özellikle doğrudan güneş ışığıyla teması olan ürünlerin bakımının daha sık yapılması gerekmektedir.
  Rattan bahçe mobilyası ürünleri yalnızca su kullanılarak nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilmektedir. Ürünlerin temizliğinde kimyasal içeren temizlik maddelerinden uzak durulmalı, doğal temizlik malzemeleri yalnızca gerekli görüldüğünde kullanılmalıdır.


  SÜNGER
  Oturma ve sırt minderlerinde kullanılan poliüretan malzeme ile üretimi gerçekleştirilen süngerler, düzensiz hücre yapıları sayesinde rahat bir oturum sağlamaktadır. Oturma ve sırt alanında basıncı absorbe eden yapıları ile süngerler, standart süngerlere göre uzun süre boyunca kalitesini korumaktadır.

  SÜNGER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  Sünger Kalınlığı: 10 cm
  Dansite kg/m³ (ISO 1855): 32 ± 1
  SAG Faktörü (ISO 2439): ≥ 2
  Geri İtme % (ISO 2439): ≥ 50
  Sertlik N ISO 2439 (ILD %40): 130-170
  Gerilme Direnci Kpa (ISO 1798): ≥ 80
  Kopma - Uzama % (ISO 1798): ≥ 100
  Yırtılma Mıkavemeti N/cm ASTM D 3574: ≥ 3
  Deformasyon % (ISO 3385) - Sertlik: ≤ 25
  Deformasyon % (ISO 3385) - Kalınlık: ≤ 5

  KUMAŞ
  Ürünlerimizin tamamında üst sınıf Galia kumaşı kullanılmaktadır. Dış mekan kullanımına uygun olefin iplik yapısı sayesinde kumaşlar kolay temizlenebilmektedir. Ürünlerde kullanılan kumaşlarda tüm dış mekan koşullarına karşı su geçirmezlik özelliği mevcuttur. Ürünlerimizde kullanılan kumaş ışık, hava durumu koşulları, UV, yıkıma, deniz suyu, havuz suyu ve çizilme karşıtı 7 farklı testten başarıyla geçmiştir.

  KUMAŞ TEKNİK ÖZELLİKLER

  Dokuma: %100 Olefin
  Özellik: Su İtici Kumaş
  Garanti (yıl): 2
  Solmazlık (yıl): 2
  Su ve Yağ İticilik: Var
  Alevlenme: Alevlenme Karşıtı
  Anti bakteriyel: Evet
  UV Koruma: Var
  Işık Koruması: Var
  Deniz ve Havuz Suyu Koruması: Var
  Çizilme Karşıtı Koruma: var

  KUMAŞ TEMİZLİK TALİMATI
  1) 30° C' de yıkanır.
  2) Kuru temizleme yapılabilir.
  3) Ütü yapılamaz.
  4) Düşük ısıda makinada kurutulur.

  MİNDER
  Minderlerde yoğun dolgu maddeli süngerler kullanılarak sizin ve misafirlerinizin konforlu ve kaliteli vakit geçirmesi garanti altına alınmaktadır. Minderler su itici özelliğinin yanı sıra kolay silinebilir ve yıkanabilir malzemelerden üretilmektedir.
Benzer Ürünler
Kolay İade 14 GÜN İÇİNDE
Güvenli Alışveriş 256 BİT SSL
Taksitli Alışveriş PEŞİN FİYATINA TAKSİT
Mağazadan Değişim 30 GÜN İÇİNDE
Ücretsiz Kargo 300 TL VE ÜZERİ
Müşteri Hizmetleri 0850 582 88 49
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.