Sıralama seçin
Görünüm Şekli
27.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
27.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
139.000,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
11.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
13.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
27.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
9.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
149.000,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
27.900,00 TL
SEPETTE %70 İndirim TL
139.000,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
19.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
33.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
55.900,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
35.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
19.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
19.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
49.990,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
1 2

Bahçe Mobilyası

Bahçe Mobilyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçelerin hem şık hem de estetik bir görünüme ulaşmasında bahçe mobilyası modelleri büyük rol oynar. Ortamlarda pratik kullanım sunan bahçe mobilyası modellerinin seçim sürecinin de büyük bir özenle yapılması tavsiye edilir. Ürünlerimiz, apartman dairelerinde de kullanım için uygundur. Balkon ve bahçe mobilyası çeşitleri arasında özellikle geniş alanlarda sıklıkla tercih edilen salıncaklar son derece popülerdir. Bu mobilyalar arasında seçim yaparken birtakım detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bu şekilde yaşam alanları için en doğru seçimi yapmak kolay hale gelir. Seçim aşamasında ilk etapta ürünlerin kullanılacağı alanın ölçülerinin doğru bir şekilde bilinmesi gerekir. Ölçü detayının doğru bilinmesi, kullanım alanı için de en ideal seçeneğin bulunmasına katkı sağlar. Bahçe mobilyası ürünlerimiz arasında yer alan salıncak modelleri, farklı büyüklüklere sahip şekilde dizayn edilir. Bu sayede pek çok farklı alana uyum sağlayacak modellere kolayca ulaşılır. Modellerimizin bazılarının üst kısımlarında gölgelikler yer alır. Bu gölgelikler ile güneşli havalarda dahi rahat kullanım sağlanır. Aynı zamanda makrome malzemeler ile dizayn edilen salıncak modellerimiz de yoğun rağbet görür. Salıncak seçenekler arasında farklı renk tonları bulunur. Bahçe ve balkonlarda konforlu kullanımı ön planda tutan kişiler için dizayn edilen minderli tasarımlarımız da vardır. Bu tasarımlar; hem dolgulu hem de destekli minder özellikleri ile rahatlığı üst düzeyde yaşama şansı sunar. İki ya da üç kişilik şekilde dizayn edilen modellerimiz, aynı zamanda şık görünümleriyle de fazlasıyla dikkat çeker. Seçim aşamasında üretim materyalleri de büyük oranda rol sahibi olur. Bahçe mobilyası modellerimizin üretiminde son derece kaliteli ve dayanıklı malzeme seçimi noktasında her zaman büyük özen gösterilir. Her dönem yoğun bir şekilde tercih edilen bahçe mobilyası modellerimiz halı, çiçek ya da vazo gibi ek aksesuarların kullanımı ile ortamın ekstra şık ve dikkat çekici görünüme bürünmesinde etkili olur. Beğeni kazanan bu ürünlerimizi yalnızca kendi kullanımlarınız için değil sevdiğiniz kişilere hediye etmek amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan modelleri kapsamlı biçimde incelediğiniz zaman hem kullanım alanınıza hem de kişisel zevklerinize yönelik ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı modellerimizi satın alarak uzun seneler keyifle kullanabilirsiniz.

Bahçe Mobilyaları Hangi Malzemelerden Üretilir?

Balkon, teras ya da pek çok dış mekanda kullanıma uygun şekilde dizayn edilen bahçe mobilyası modellerimiz, günümüzde farklı alanlarda yoğun rağbet görür. Bahçe mobilyası seçeneklerimiz de tıpkı iç mekanlarda tercih edilen mobilyalarımız gibi son derece geniş bir skalaya sahiptir. Bahçe mobilyası modellerimize göz attığınız zaman çok sayıda farklı seçenek bulabilirsiniz. Ürünlerimizin en önemli özellikleri şüphesiz dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak dizayn edilmeleridir. Aynı zamanda tasarımlarımızı dış mekanda kullanım durumunu göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. Bahçe mobilyası modellerimiz, farklı malzemeler kullanılarak tasarlanır. Sentetik rattan, bambu, makrome, teak ağacı, ferforje, plastik ya da daha farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan seçeneklerimiz vardır. Üretim sırasında teknolojinin getirmiş olduğu tüm yeniliklerden de faydalanırız. Bu sayede her dönem hem modern hem de konforlu tasarımlar sunarız. Son derece geniş bir kitleye hitap edebilmek amacıyla ürün skalamızda spor ve klasik modeller yer alır. Böylece ürünlerimiz genç neslin yanı sıra orta yaş kesiminin de zevklerine kolayca uyum sağlar. Bahçe mobilyası çeşitlerimizin uzun süre ilk günkü hallerini başarılı biçimde korumaları, modellerimizin tercih edilme nedenlerinin de ilk sıralarında yer alır. Bahçe mobilyası seçeneklerimiz kalitesi başta olmak üzere görünümü ve kullanım açısından sunduğu rahatlık ile de tam not almayı başarır. Beğeni kazanan bu ürün çeşitlerine pek çok ortamda denk gelmek mümkündür. Seçeneklerimiz arasında detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz. Bu sayede kullanılacak alana renk katacak ve uzun süre deforme olmayacak pek çok bahçe mobilyası seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Bahçe mobilyası modellerimize göz attığınız zaman yalnızca evler için değil kafe ya da açık alanda faaliyet gösteren pek çok iş yeri için de seçenekler bulunduğunu görebilirsiniz. Yuvarlak masanın yanı sıra farklı adet sayısına yer verilen sandalyeler, kullanım alanlarında hoş bir görünüme imza atar. Ürünlerimizi dış etkenlere ve güneşten gelecek olan UV ışınlarına karşı dayanıklılık gösterecek biçimde dizayn ederiz. Farklı renk alternatiflerinin bulunması ise tercih sürecinde aranılan bahçe mobilyası ürününe daha kısa sürede ulaşılmasını sağlar. Bahçe mobilyası seçeneklerimiz arasında yer alan masalar ve sandalyeler, bir çok alternatif seçeneği sunar. Yetişkin ya da çocuk fark etmeksizin herkesin keyifli bir şekilde kullandığı bu ürünlerimiz bahçelere bambaşka bir hava katar. Aynı zamanda oldukça şık bir görünüme kavuşmasında da büyük oranda etkilidir. Yuvarlak masaların yanı sıra oval, kare ya da dikdörtgen masa seçeneklerimiz de vardır. Bu modellerimiz de her dönem popülerliğini korumayı başarır. Sadeliğinin haricinde şık görünümleri ile de dikkat çeken bahçe mobilyası modellerimiz suya karşı yüksek oranda dayanıklılık sergiler. Toksik madde içermeden tasarlanan bahçe mobilyası seçeneklerimiz sağlık açısından da güvenli bir deneyim sunar. Masa ve sandalye modellerinin ölçüleri ise değişiklik gösterebilir. Seçim aşamasında ölçü detayına göre modelleri inceleyebilirsiniz. Sayfamızdan güvenle ve kolaylıkla satın alacağınız modeller yaşam alanlarınıza şıklık katar.

Bahçe Mobilyaları Nasıl Korunur?

Bahçe mobilyası modellerinin kullanım ve muhafaza edilmesi konusunda önem arz eden bazı püf noktalar vardır. Bu püf noktalara dikkat etmeniz durumunda ürünleri uzun süre deforme olmadan kullanma şansını bulabilirsiniz. Bahçe mobilyası modelleri eğer uzun süre kullanılmayacaksa nemli olmayan ve kapalı bir alanda muhafaza edilmesi önerilir. Nemli ve rutubetli alanlar hem mantar hem de küf oluşumunu hızlandırır. Bu noktada da ürünlerin yüzeyi zarar görebilir. Dilerseniz daha iyi bir koruma için suya ve güneş ışığına dayanaklı örtü kullanabilirsiniz. Bahçe mobilyası modelleri eğer uzun süre kullanılmayacaksa ama açık alanda bırakılması gerekiyorsa bu noktada mutlaka suya ve güneş ışığına karşı dayanıklı yapıda bir örtü kullanılmalıdır. Bu sayede bahçe mobilyası çeşitleri sürekli şekilde güneş ışınlarına maruz kalmaz. Böylece daha uzun ömürlü olur. Aynı zamanda bahçe mobilyası çeşitlerinin ateş ve ısıtıcılardan da uzak tutulması gerekir. Bahçe mobilyası bakımında renk tonlarının korunması büyük önem arz eder. Bahçe mobilyası modellerimizin üretiminde kullanılan materyallerinin de bakım sürecinde göz önünde bulundurulması gerekir. Bu materyallere uygun bahçe mobilyası bakım malzemeleri sayesinde ürünlerin rengini korumak hatta bu durumu pratik bir hale getirmek mümkündür. Bu sayede bahçe mobilyası çeşitlerimiz, uzun süre boyunca ilk günkü halini muhafaza etmeyi başarır. Gerekli detayları göz önünde bulundurduğunuz zaman bahçe mobilyası seçeneklerimizin bakımını kolayca yapabilirsiniz. Böylece uzun süreli bir deneyim elde edebilirsiniz.

Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Bahçe mobilyası modellerimizin seçim sürecinde rol sahibi olan pek çok unsur vardır. Birbirinden farklı stili bulunan bahçe mobilyası modellerimiz arasında seçim yaparken yalnızca kalite, üretim materyali ya da görünüme dikkat edilmez. Fiyatlar da bu noktada önemli bir yere sahiptir. Bahçe mobilyası fiyatları da son derece kapsamlı bir yelpazede seyreder. Ürünlere göre fiyat aralıklarında da farklılıklar olur. Masa, sandalye, salıncak ya da diğer bahçe mobilyası modellerimiz arasındaki fiyat skalası birbirinden farklı şekildedir. Bununla beraber üretimde kullanılan malzeme, dış tasarım ve kalite gibi unsurların tamamı da yine fiyat aralıkları üzerinde etkin bir rol oynar. Bahçe mobilyası modellerimize yönelik araştırma yaparken hemen her detayı kapsamlı biçimde düşünmeniz gerekir. Bu noktada harcayacağınız bütçeyi de çoğu zaman önceden belirlemeniz tavsiye edilir. Bu sayede seçim sürecinin daha kısa sürede ve daha rahat şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım alanınız için uygun biçimde dizayn edilen bahçe mobilyası modellerimizi de ayrı bir kulvara alıp bu doğrultuda en doğru seçimi kısa bir sürede yapabilirsiniz. Bahçe mobilyaları çeşitlerimizin satış rakamlarını ürünlerin performansları ile doğru orantılı olacak biçimde belirleriz. Tüm bunların yanı sıra her ihtiyaca ve zevke hitap etmeyi amaçlarız. Bu doğrultuda da müşteri kitlemizi her geçen gün genişletmek isteriz. Görünümleriyle her dönem rağbet gören ve göz dolduran ürünlerimiz hem kaliteleri hem de avantajlı fiyat aralıkları ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi fazlasıyla başarır. Geniş ürün yelpazemiz arasında son derece kısa bir süre içinde dilediğiniz stile ve kaliteye sahip modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. En kaliteli biçimde tasarlanan müşterilerimizin beğenisine sunmuş olduğumuz tüm bahçe mobilyası çeşitlerimize kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ürünlerimizi tüm ayrıntılarıyla birlikte ve fiyat aralıkları dahilinde inceleyebilirsiniz. Bu sayede hem ihtiyacınız hem de zevkiniz için en ideal olduğunu düşündüğünüz modelleri kolayca tespit edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.