Teslimat Koşulları

Tekstil ve Aksesuar Kategorisi Ürünlerimizde 2000TL ve Üzeri Alışverişinize ÜCRETSİZ KARGO!


Tekstil ve Aksesuar Kategorisi Ürünlerimizde tahmini gönderim süremiz 7 iş günüdür.

Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Mobilya Ürün Grubu için tahmini gönderim süresi bulunduğunuz İl’e göre 40 iş gününe kadar teslim edilmektedir.
*Cumartesi, Pazar ve Resmi Tatiller iş günü olarak sayılmamaktadır.

Gönderim Süreci;
Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar. Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda, Müşteri İlişkileri çalışanlarımız tarafından en kısa zamanda konu ile ilgili, telefon veya e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı ( Mobilya Kategorisi Hariç) anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo garantisi ile size teslim edilir.
Mobilya kategorisi ürünleri Kervan Lojistik departmanımız tarafından teslim edilir.


Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda, konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılarak gerekli işlem yapılacaktır.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) iş günü, en fazla 40 (kırk) iş günü bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemez ise, yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Önemli:
Kargo ile Teslimat sırasında, siparişinizi teslim aldığınıza dair imza attıktan sonra mutlaka kargo görevlisinin yanında faturanız ile birlikte paketin içindeki ürünlerinizi kontrol ediniz. Siparişinizde eksik ya da kusurlu ürün olması veya paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını isteyiniz ve bu tutanak ile birlikte ürünleri teslim almadan iade ediniz. Bu adımları takip etmeden ürünü teslim aldığınızda sorumluluk krvn.com.tr sitesine ait olmayacaktır.

Kervan mağazasının olmadığı illerde ve Franchise Mağazalarımızın bulunduğu illerde "Mobilya Ürünlerinde" Gönderim Ücreti Alıcıya Aittir. Müşterilerimizin bulunduğu illere göre kargo ve gönderi ücreti değişmektedir. Gönderim ücreti ile ilgili bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.