kargo-1 kurban.jpg (175 KB)
Sıralama seçin
Görünüm Şekli
22.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL

Berjer Modelleri

Berjer koltukların kullanımı ilk olarak Avrupa'da görülür. Bu koltuklar, Barok dönemi zamanında hem şıklığın hem de zarafetin temsili olarak kullanılır. Günümüzde de bu modeller, yoğun rağbet görür. Bu koltuk türünün oturma kısmı ile sırt bölümünün genişliği klasik koltuklara oranla daha farklıdır. Aynı zamanda arada boşluk kalmamasından dolayı da farklılık gösterir. Ürünlerimiz tek kişilik olarak dizayn edilir. Bu açıdan da liderliği temsil eden bir özellik sergiler. Berjer koltuk modelleri geçmiş dönemlerde ilk olarak kraliçe, markiz ve cabriolet berjer olarak üretilir. Kraliçe seçeneği keskin hatlara sahiptir. Sırt kısmı ise düz ve uzundur. Kolçak kısmı eğimli bir şekilde devam edip sırt bölümüne bağlanır. Ürün skalamızda da bu tip modellere denk gelmek mümkündür. Markiz modellerinin ise sırt kısmı basıktır. Oturma alanı dışa doğru uzanır. Ayrıca bu modeller, kısa ayak yapısına sahiptir. Cabriolet seçeneği de sırt kısmının ve kolçakların içe doğru uzanması ile dikkat çeker.

Günümüzde çok sayıda berjer modelleri geliştirilir. Gelişen teknoloji ile birlikte zevklere ve ihtiyaçlara göre birbirinden farklı tasarımları üretiriz. Salonlardan ofislere hatta yatak odalarına kadar konforlu bir kullanım sağlamasından dolayı modellerimiz sıklıkla tercih edilir. Ayrıca balkon ve bahçe gibi alanlarda da kullanım için son derece uygundur. Bunun dışında dönen ve ayaksız olarak sallanan berjer modellerimiz de vardır. Görsel açıdan da son derece ihtişamlı olmasından dolayı bu koltuk modellerimiz çok sayıda kişi tarafından farklı alanlarda sıklıkla tercih edilir. Seçeneklerimiz hemen her ortamda uyumludur. Aynı zamanda yaşam alanlarında olduğu kadar çalışma ortamlarında da bu modellerimiz sıkça tercih edilir. Siz de sayfamızda yer alan berjer modellerini detaylı şekilde inceleyebilir, ihtiyacınıza veya zevkinize uygun modelleri güvenle alabilirsiniz. Sayfamızı takip ederek indirim ve kampanyalarımızdan da yararlanarak son trend modelleri satın alarak kullanabilirsiniz.

Berjer Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Berjer koltuk modellerimiz takım halinde kullanıldığı zaman duruşuyla bulunduğu alanı değiştirebilir. Bahçe ve balkonlara kadar uyumlu bir parça olması nedeniyle hem salonların hem de ofislerin koltuk ihtiyacını karşılar. Bu modellerimiz ikili takımlarda kullanılacaksa diğer koltukların rengine uygun olanların tercih edilmesi gerekir. Bu uyumun istenilen seviyede olması için ise koltuk kumaşı ve berjer kumaşının aynı özellikte bulunmasına dikkat edilmelidir. Ürünlerimiz sahip olduğu kumaş yapısından dolayı son derece ağır bir duruşa sahiptir. Bununla beraber spor bir stile sahip olarak dizayn edilen seçeneklerimiz de mevcuttur. Özellikle iç mekan mobilyası olarak kullanımı sırasında ilgili ortamda uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bununla birlikte berjer modellerimiz arasında yastıklı ya da yastıksız olarak da seçim yapmak mümkündür. Pek çok alanda kullanım için uygun olan bu modellerimizin estetik yapılarından faydalanarak şık görünüm elde etmek mümkündür. Seçim aşamasında ürünlerimizin mobilya rengi de önem arz eder. Kullanım alanı kapsamında beyaz, ahşap ya da ceviz rengi mobilyalı berjer seçeneklerimiz arasında dilediğiniz tercihte bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı berjer tasarımlarımız çok geniş zevk ve tasarıma hitap eder. Bu şekilde herkes kendine uygun bir modele kolaylıkla ulaşabilir. Kaliteli ürünlerimizi uzun süre sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Berjer Özellikleri

Farklı kullanım alanlarına göre tasarlanan çok sayıda berjer modelimiz vardır. Ürünlerimiz özellik açısından farklılık gösterir. Birbirinden şık modellerimiz evin her odasında kullanılabilir. Bununla beraber bahçe ve balkon gibi alanlarda da kullanım için uygundur. Tüm bunların yanı sıra iş yerleri ve kafe gibi mekanlar için de yine en ideal mobilya türleri arasında yer alır. Modellerimiz genel olarak oturma odaları için tercih edilir. Ancak özellik açısından pek çok farklı çalışma ortamına da uygun tasarımlara sahiptir. Modellerimiz, özel sırt desteği detayının yanı sıra kolçaklarıyla da son derece konforlu bir kullanım sunar. Aynı zamanda dinlenme odalarında da sıklıkla tercih edilen modellerimiz oturma kısımlarında kaliteli malzemeler kullanılır. Bu sayede son derece rahat bir deneyim vadeder. Farklı çeşitliliğe sahip olan modellerimiz, aynı zamanda şık görünüm açısından da oldukça zevkli seçenekler sunar. Modellerimiz arasında seçim yaparken ürünün genişliğinin, uzunluğunun ve kumaş yapısının dikkatli biçimde incelenmesini tavsiye ederiz. Mutfaklardan yemek odalarına, balkonlardan salonlara kadar çok sayıda farklı alanda kullanıma uygun seçeneğimiz vardır. Ürünlerimiz bulunduğu ortama ayrı bir renk ve değer katar. Bulunduğu yerden başka bir alana da son derece kolay bir şekilde taşınabilir. Bu mobilya çeşidimiz kullanıldığı alanlara sıcak ve samimi bir hava katar. Bu yüzden kullanım alanına uygun seçenekleri tercih etmeniz son derece önemlidir. Ürün skalamızda zevkinize yönelik bir seçimde bulunabilirsiniz. Farklı tasarımlarımız klasikten son moda trendlere kadar birçok seçeneği sizlere sunar. Bu şekilde yaşam alanlarınıza kaliteli konforu, berjer modellerimiz ile taşıyabilirsiniz.

Berjer Fiyatları

Seçim aşamasında rol sahibi olan pek çok farklı unsur vardır. Kalite, görünüm, tasarım ve diğer tüm detaylar müşterilerin seçimlerini direkt olarak etkiler. Fiyat aralıkları da bu unsurlar arasında ilk sıralarda yer alır. Berjer fiyatları incelendiği zaman son derece geniş bir skalanın olduğu görülür. Bu mobilya ürünlerimizim dış tasarımları ve kumaşlarının kalitesi fiyatların değişkenlik göstermesine yol açar. Fiyat konusunda yapacağınız araştırmalar sayesinde en kaliteli modellerimizi kolayca bulabilirsiniz. Evin her alanında kullanıma uygun olan ve buna göre tasarladığımız modellerimiz sahip olduğu çeşitlilik ile beğeni kazanır. Bu sayede müşterilerin tarzlarını yansıtan özellikler sunar. Dekorasyon konusunda son derece belirleyici renklere ve görünümlere sahip olan bu ürünlerimiz modern bir tarzı ya da sade bir stili yansıtabilir. Ürün skalamızda son derece çağdaş bir tarzın yanı sıra minimalist stilde modellerimiz de vardır. Her ürün için belirlediğimiz fiyat aralıkları ise modellerin özelliklerine ve kalitesine göre ayrı rakamlarda müşterilerilerimize sunulur. Berjer modellerimiz, sıra dışı tasarımları ile her zaman dikkat çekmeyi başarır. Seçim aşamasında ürünlerimizi tek başına değerlendirilebilir. Bununla beraber aynı zamanda berjerlerimizi kullanmayı düşündüğünüz alanda farklı aksesuarlar da tercih ederek son derece uyumlu ve samimi bir ortam oluşturmak mümkündür. Ortamda kullanılan mobilyalar, son derece önemlidir. Bu yüzden farklı alanlarda kullanmak istenilen berjer modellerimizi zamansız şekilde tercih etmek gerekir. Fiyat aralıkları ise; üretim materyali, dış tasarım, kalite, kumaş, sünger ve diğer tüm detaylar kapsamında şekil alır. Berjer modellerimizin tüm özellikleri fiyatların değişkenlik göstermesine neden olur. Bu yüzden öncelikli olarak istek ve ihtiyaç belirlemesi yapılmalıdır. Fiyat odaklı inceleme yapmak, yanlış seçimlere neden olabilir. Müşterilerimiz için son derece özenli bir şekilde tasarlanan pek çok berjer modelimiz vardır. Seçeneklerimizin her birini kapsamlı biçimde inceleyip zevkinize ve bütçenize yönelik berjer modellerimiz arasında dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.