Sıralama seçin
Görünüm Şekli
89.000,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL

Konsol Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Konsol, yemek odası takımlarının bir parçası olarak satışa sunulan ürün gruplarından biridir. Mobilya ve yemek odası kategorilerine bağlı olan bu ürün çeşidi, tekli olarak da sıkça tercih edilir. Konsol mobilyalar, evlerde salonların köşe noktalarında kendilerine yer bulabilir. Ayrıca şirketlerde, ofislerde veya iş organizasyonlarının herhangi bir yerinde farklı konsol modelleri tercih edilebilir.

Ortamların dekorasyonunu güzelleştiren ve dikkat çekici bir hava katan konsol modelleri, farklı fonksiyonlara sahip olmasıyla da beğeni kazanır. Ürünlerin fonksiyonel özellikleri, alırken dikkat edeceğiniz detayları oluşturur. Kaç çekmecesi ve dolabı var, aynalı kullanım mümkün mü yoksa düz ve sade bir model mi bunların her biri belirlenmelidir. Mobilya kategorisindeki her üründe dikkatli bir seçim aşaması olduğu gibi konsol modelleri arasında seçim yaparken de aynı durum geçerlidir. Kullanacağınız ortama göre bir renk ve model seçmek, ortamın ahengini sağlamak için önemlidir. Örneğin evde kullanılacaksa evdeki renk uyumu ile konsolun renk ve tasarımı birbirine uyumlu olmalıdır. Uyumsuz parçalar yan yana geldiğinde istenen görüntü sağlanamayabilir. Ton sür ton olarak renk kullanımlarını seven kişiler, mobilyalarını da buna uygun seçerler. Ton sür ton, aynı rengin farklı tonları anlamına gelir. Tamamen kişisel zevke bağlı kalarak bu şekilde birbiriyle uyumlu olan parçalar bir araya getirilebilir.

Konsol alırken dikkat edilecek detaylardan biri de konsol fiyatları olur. Konsol fiyatları, kullanılan materyallere ve tasarımına bağlı olarak değişir. Ayrıca ürün boyutları da tüm seçim sürecini etkiler. Küçük, orta veya büyük uzunluklardaki konsol modelleri, aynı zamanda farklı derinliklere de sahiptir. İçinin ne kadar derin olduğu, içine konulacak eşyaların çokluk duruma göre belirlenebilir. Yoğun bir saklama alanına ihtiyaç duyuluyorsa geniş hacimli bir model tercih edilebilir. Çok fazla eşya biriktirmeyi sevmeyenler veya fazla büyük boş yeri olmayan kişiler, daha ufak formdaki konsollarımızı da değerlendirebilirler. Büyüklük, derinlik ve tasarım gibi detaylara göre değişen konsol fiyatları için sayfamızı inceleyebilir, gerekirse de satış temsilcisini arayarak destek alabilir ve seçimlerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerimiz sayesinde ihtiyacınız olan veya zevkinize uygun bir modeli kolaylıkla bulabilir, güvenle satın alarak kullanabilirsiniz.

Konsol Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Hem dekoratif bir obje hem de kullanım açısından bu ürünler, farklı tasarımları sayesinde her mekana uyum sağlamayı başarır. Konsol çeşitleri, kendi arasında malzemesine göre ayrılır. Ana malzemesi monteri çamı olan konsol çeşitlerimiz bulunur. Diğer yandan Yeni Zelanda çamı ham maddesine bağlı konsol modelleri de mevcuttur. Her biri farklı detaylara sahip ürünlerimiz, klasik şıklığın aranan yüzleri olur. Dolaplı, çekmeceli gibi modeller, yüklerin ortadan kaldırılmasına ve bir düzen sağlanmasına yardımcı olur. Evlerde fazla eşyanın ortadan kaldırılması, pek çok kişinin en çok istediği durumdur. Konsol modelleri sayesinde bu durum sağlanabilir. 3 ya da 4 gözlü dolap gibi tasarımlarımız mevcuttur. Tamamen çekmeceli, tıpkı bir şifonyer gibi olan ürün çeşitlerimiz de vardır. Konsol fiyatları bu tip model seçeneklerine göre değişebilir. Kullanılacak alana ve ihtiyaca göre çekmeceli, dolaplı veya hem çekmece hem dolaplı modellerimiz arasından seçim yapılabilir.

Konsol modelleri özellik olarak sahip oldukları ağaç ham maddelerinin özelliğini ve kalitesini alır. Rengi de bu ham maddesine bağlı olarak değişir. Çoğunlukla kahverengi tonları ağırlıklı olarak üretimleri yapılan modeller, gri veya krem gibi daha açık renk tonları ile de her müşteriye hitap etmeyi başarır. Böylece salonlarda oturma grubu ile birlikte kullanıldığında odadaki mevcut renk uyumuna göre bir konsol rengine karar verilebilir. Dolaplı konsol modelleri, özellikle kadınların kurtarıcısı durumdadır. Genellikle misafir yemek takımlarının da konulduğu bu ürünler, standart bir şifonyer benzeri yapıda da tercih edilebilir. Tamamen kullanıcının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda satın alabileceği ürün, sayfamızda farklı desen ve renklerde de mevcuttur. Genellikle mutfak, sofra grubu eşyalarının depolandığı bu ürünler; masa örtüsü, çatal kaşık bıçak takımı, peçetelik gibi ekstra ürünleri de içinde barındırır. Tam bir yemek odası ürünü olarak düşünülebilen konsol modelleri, yemek masasını hazırlarken ihtiyaç duyulabilecek her malzemeyi depolayabileceğiniz bir ek dolap niteliğindedir. Yapısı ve sunduğu avantajlarına göre konsol fiyatları da değişiklik gösterir. Zevkinize ve bütçenize uygun olan modellerimiz arasından inceleme yaparak karar verebilirsiniz.

Konsol Kullanım Alanları Nerelerdir?

Konsollar, farklı kullanım alanlarına hitap edebilir. Bunlar arasında ilk sıralarda yer alan, evler ve yemek odalarıdır. Yemek masasının hemen yanına eklenen konsol çeşitlerimiz, yemek masasını hazırlarken ihtiyaç duyulabilecek her bir parçayı içinde saklamanıza olanak tanır. Tüm yemek takımı, çatal kaşık bıçak seti, masa örtüleri, peçetelikler, bardaklar, su takımları, aksesuarlar ve sofra tasarımı konusunda akla gelebilecek her tür detay bu saklamana alanlarının içine konabilir. Böylece tam bir düzen sağlanmış olur. Konsol çeşitleri yalnızca yemek odaları ve yemek masalarında bir dolap olmakla görevli değildir. Aynı zamanda evlerin salon veya oturma odalarında da kendilerine yer bulur. Konsol modelleri, kişisel kullanım ve zevke bağlı olarak salonlarda TV ünitesi yerine de kullanılabilir. Uygun bir köşeye yerleştirilen konsol çeşitlerimiz üzerine televizyon konarak farklı bir kullanım seçeneği oluşturulur. Televizyonlar direkt olarak konsol üzerinde değil, konsolun olduğu duvarda da sabit şekilde konumlandırılabilir. Böyle bir kullanımda konsol, dekoratif bir objeye dönüşür. Bu tarz kullanımlarda yalnızca yemek ve sofra ürünlerinin yanı sıra evin genel dosyaları ve fazla eşyaları da konsol içinde depolanabilir.

Konsol ürünlerimiz şık ve tarz duruşları ile pek çok büyük şirketin de tercihi olabilir. Ofis ortamlarına farklı bir tarz ve dokunuş getirmek isteyenler, modern veya klasik konsol modelleri arasından seçim yaparak ofislerin en güzel köşesinde konumlandırabilirler. Ofis ortamlarında üzerine yazıcı, A4 fotokopi kağıdı, evrak klasörleri, dosyalıklar gibi ofis için gerekli malzemeler konabilir. Dolap ve çekmece kısımları da yine ofis ihtiyaç ve gereçleri ile doldurulabilir. Bu şekilde bakıldığında bir konsol, sıradan bir yük dolabı olmaktan çok daha fazlasıdır. İş yerlerinin şıklığı, evlerin kurtarıcısı olan konsol fiyatları da kullanım alanına göre seçilecek modellere göre değişiklik gösterir. Her bir model, renk ve tasarım olarak farklıdır. Evin veya kullanılacak ofis veya diğer mekanların genel uyumuna bakılarak konsol seçimi yapılabilir. Bulunduğu mekan ile tam bir bütünlük sağlayacak ve hatta göz alıcı görüntüsü ile odanın yıldızı olacak konsol fiyatları için sayfamızdan araştırma yapılabilir. Kişisel tercihlere ve ihtiyaçlara göre tüm ürün çeşitlerimiz detaylı olarak incelenebilir. Böylece her birinin detaylarına hakim olunarak avantajlı ve bilinçli bir alışveriş yapılabilir.

Konsol Tasarımları Nasıldır?

Konsol tasarımları, özel seçilen ağaçların özenli ve özel çalışması ise tamamlanır. Ürün renkleri kullanılan ağaca göre değişmek ile birlikte işlem görmüş, boyanmış konsol modelleri de mevcuttur. Farklı renklere sahip olması konsol çeşitlerini avantajlı kılar. Böylece her ortama uyumlu olacak hala gelir. Gri, siyah, kahverengi, beyaz gibi çeşitli renkler konsol için aranan renkler arasındadır. Hem klasik hem de etnik alternatifleri ile kahverengi tonları, en sık tercih edilenler arasındadır. Açık veya koyu tonlarda tamamen renk uyumuna göre seçim yapılabilecek konsol modelleri, tasarım açısından da kendi içinde ayrılarak farklı ihtiyaçlara yanıt verir. Örneğin sadece çekmece düzenine ihtiyaç duyanlar için 3 çekmeceli modellerimiz, 132x48x98 cm ebatları ile konforlu bir kullanım alanı oluşturur. Boyutlarına bakıldığında fazla yeri olmayanlar için de ideal olduğu görülür. Diğer konsol modelleri ile kıyaslandığında daha minimal tasarımları ile her ortamda rahat bir kullanım sunar.

Konsol modelleri arasından daha büyük tasarımlı olanlar da mekanlara göre tercih edilenler arasındadır. Büyük mekanlar, büyük eşyalar ister. Bunun için de hem ebat hem de renk olarak uyumlu olan tasarımlara yönelmek mümkündür. 233x55x100 cm olan modellerimiz, en büyük ölçülere sahip olan ürünlerimiz arasında yer alır. Özel ahşap, oyma tasarımları ile göz dolduran konsollarımız arasında ana malzemesi ıhlamur ağacı olan ürünlerimiz mevcuttur. Kendi ağacının muhteşem renklerini yansıtan ürün tasarımları, etnik modellerden hoşlananlar için oldukça ideal bir seçenek olur. Moda anlayışı her sektörde zaman zaman geriye gidebilir. Bazı ahşap oyma modeller de aslında çok uzun yıllar öncesinden günümüze dayanan ve asla eskimeyen göz alıcı ve şık modeller arasında yer alır. Her bir detayı özel işçilik ile hazırlanmış konsollarımız, sahip olduğu özellikler çerçevesinde de buna uygun olarak fiyatlandırılır. Konsol fiyatları, tasarım detayları ve ana malzeme gibi bilgiler için sayfamızdan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Konsol Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Tüm ürün modellerimiz özel bir işçilik ile özenle tasarlanır. Düz ve yenilikçi modellerin yanı sıra klasik tasarımlarda farklı detaylara dikkat edilir. Her bir detay, konsol fiyatları üzerinde etkili olur. Ürünlerin hazırlanma ve üretim aşamasında kullanılan ağaç ham maddeler ve işçilik de konsol fiyatları için belirleyicidir. Tüm ürün çeşitlerimizde farklı tasarımlara yer vermeye özen gösteririz. Farklı tarz ve taleplere önem vererek birbirinden farklı tarzdaki her kullanıcıya hitap etmeyi hedefleriz. Malzeme kalitesine bağlı olarak konsol fiyatları konusunda da müşteri memnuniyetini önemseriz. Çeşitlerimiz arasında sade renklerin yanı sıra doğal ceviz renklerindeki modeller, sık tercih edilenler arasında yer alır. Büyük dolaplı, çekmeceli ve ince ayaklı farklı ürün tasarımlarımız satın alınacak konsol fiyatları üzerinde de kendini gösterir. Tasarıma ve malzeme kalitesine bağlı olarak değişen bu detaylar incelenerek seçim aşaması tamamlanabilir.

Her ürün kendine has özellikleri ile öne çıkar. Yalnızca ince ayakları üzerinde bir masa gibi görünen, şık ve kullanışlı çekmece detaylarına sahip krem rengi konsol modelimiz, monteri çamından üretilir. Kendine has rengi ile görenleri büyüleyen ürünümüz, şık davet ve organizasyonlarda da göz alıcılığı ile dikkat çeker. Kullanım alanına göre seçim yapılacak konsol fiyatları, ev veya dışarı organizasyonlarında seçilecek modele bağlı olarak değişebilir. Ürünlerimizin her biri kaliteli ham maddeler ile üretildiğinden uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Mobilyadan bağımsız olarak açık renkli bir konsol satın alındığında bunu her şekilde eve uydurma olanağı olur. Tarz sahibi kişiler, bulundukları her ortamı buna göre dizayn eder. Yaşadıkları evler veya iş yerlerinin her biri için şık ve ciddi bir görünüşe sahip konsol seçebilirler. Konsol fiyatları her modelde farklı seyrettiği için kullanıcılar tarafından da ideal bir alışveriş süreci gerçeklemiş olur. Konsol fiyatları ile kişinin kendi zevk ve bütçesine göre bir alışveriş planı yapması mümkündür. Özellikle daha büyük, eski evler; dönem çekimlerinin yapıldığı dizi / film setleri gibi ortamlar için de dekor amaçlı bu ürünlere ihtiyaç oluşabilir. Yalnızca kullanım amaçlı değil sinema veya tamamen eğlence sektörü için de bu ürünler tercih edilebilir. Bazı konsept cafe, restoran gibi mekanlarda da şık ve uyumlu bir konsol görmek mümkündür. Sayfamızdaki model seçeneklerini fiyatları dahil olmak üzere detaylı şekilde inceleyerek satın almak istediğiniz ürüne karar verebilirsiniz. Gerekirse de satış temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Sitemize üye olarak da yaptığımız kampanya ve indirimlerden ilk siz haberdar olabilir ve zevkinize uygun ürünleri daha kolay alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.