kargo-1 kurban.jpg (175 KB)
Sıralama seçin
Görünüm Şekli
3.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
4.380,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
4.380,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
4.380,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
3.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
3.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
4.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
3.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
3.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
3.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
5.980,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
5.980,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
3.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
4.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
4.990,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
3.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
3.990,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
4.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
5.970,00 TL
SEPETTE %70 İndirim TL
5.970,00 TL
SEPETTE %70 İndirim TL

Nevresim Takımı Modelleri

Ev tekstili alanında olmazsa olmaz parçalar, genellikle yatak odası tekstil ürünlerinden oluşur. Yatak odalarının şık ve göz alıcı görünümü ise nevresim takımı modelleri ile mümkün olur.  Modeller, nevresim, çarşaf ve yastık kılıflarından oluşan set halindeki ürünlerimizin tamamını kapsar. Her bir model, kendi içinde farklı desen ve kumaş yapısına sahiptir. Kumaş yapısına ve renk çeşitliliğine bağlı olarak kullanım şekilleri de farklıdır. Nevresim takımı çeşitlerimizin tümü, kaliteli malzemeler ile tasarlandığından uzun süre dayanıklılık sağlar. Defalarca yıkandığında dahi nevresim takımlarının renklerinde açılma, solma gibi sorunlar görülmez. Sadeliği seven ve her bir üründe sadeden yana olan bireyler, nevresim takımı seçimlerinde de sade ve düz modellere yönelebilirler. Bunun bilinciyle nevresim takımı çeşitlerimiz arasında hem sade hem renkli pek çok farklı nevresim takımı modeli sunarız. Beyaz, krem, gri gibi dingin renklerde tamamen düz nevresim takımı modellerimiz alıcıların beğenisine sunulur. Renkli tasarımları ve ihtişamlı modelleri seven müşterilerimize yönelik de birçok nevresim takımı çeşidimiz mevcuttur. Özel günlerde kullanım veya çeyiz için tercih edilebilecek, nakışlı veya dantelli gibi modeller de çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.  Nevresim takımı modellerimiz tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere farklı ebatlardadır. Tercihe göre aynı veya benzer desenlere sahip hem çift hem de tek kişilik modellerimizden alarak aile içinde uyum sağlanabilir. 160x220 cm olan çeşitlerimiz genellikle 4 parçadan oluşur. Bunlar; yatak çarşafı, nevresim, 1 adet uyku yastık kılıfı ve 1 adet Oxford yastık kılıfıdır. 200x220 cm ebatlarında çift kişilik nevresim takımı modellerimiz ise 6 parçadan oluşur. Nevresim, çarşaf ve toplamda 4 adet yastık kılıfı vardır. Bunların iki tanesi Oxford kılıf iki tanesi ise uyku kılıfı olarak geçer. Yastık kılıflarımız standart ölçülerde 50x70 cm’dir. Battal boy seçenekleri de yatak boyutuna göre değerlendirilebilir. Battal boy nevresim takımı modellerimizde nevresim uzun olduğu gibi çarşaf ona göre çok daha uzun olabilir. Örneğin; 240x220 cm bir nevresim, 280x260 cm yatak çarşafı ve 2 adet yastık kılıfı ile sunulan modellerimiz, yatak ölçüsü olarak da battal boy kullanan kişiler için idealdir. Geniş ürün seçeneklerimiz içerisinde mutlaka kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir modeli bulabilirsiniz.

Mevsimine Göre Nevresim Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Nevresim takımı, kumaş yapısı olarak farklı şekilde tasarlanır. İnce, kalın, pamuklu, saten gibi farklı kumaş tipleri vardır. Bu detaylara göre ürünlerin kullanım dönemleri de belirlenir. Mevsime göre nevresim takımı seçerken dikkat edilecekler arasında ilk sırada kumaş yapısı gelir. Sonrasında ise zevke göre renk belirlenmelidir. Sıcak yaz günlerinde daha açık renkli ve ince modeller tercih edilebilir. Böylece uyku sırasında terleme sorunu olmaz serin ve keyifli bir uyku süreci geçer. Kış mevsimlerinde ise daha sıcak tutacak nevresim takımı seçenekleri tercih edilir. Bunun için kalın ve yoğun dokumalı modellerimiz değerlendirilebilir. Standart incelikte bir kumaş tercih ederek dört mevsim kullanım sağlanabilir. Kişisel zevk ve ihtiyaçlara göre mevsime özel model seçilebileceği gibi devamlı kullanılabilecek tasarımlar arasından da seçim yapılabilir. Orta kalınlıktaki bu ürünlerimiz, ilkbahar ve sonbahar başta olmak üzere devamlı olarak kullanılabilir. Soğuk havalarda üzerine ekstra pike veya battaniye alınabilir. Nevresim takımları ile uyumlu olsun isterseniz pikeli takımlarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Mevsime göre nevresim takımı seçerken renk de önemli bir kriterdir. İlkbahar ve yaz aylarında daha açık renkler tercih ederek baharın ve yazın hafif ve ışıltılı halini odanızda yaşatabilirsiniz. Beyaz, ekru, dantelli veya küçük desenli modellerimiz şık ve zarif bir görüntü sunar. Kış ayları içinse koyu renkli modeller dikkat çeker.

Nevresim Takımında Hangi Kumaşlar Tercih Edilir? İçerikleri Nelerdir?

Nevresim takımı modellerimiz, farklı kumaş içeriklerine sahiptir. Bunlar arasında en sık tercih edilenler; pamuk, pamuk saten olarak geçen ürünlerimizdir. Yumuşak dokusu ve canlı renkleri ile her dönemin vazgeçilmezi olan modellerimiz arasında 83 tel pamuk saten bulmanız mümkündür. %100 pamuk olarak üretilen tasarımlarımız da vardır. Her birinin yıkanma şekli birbirinden ayrılır. Kumaş yapısına göre buna dikkat edilmelidir. Diğer bir kumaş seçeneği ise 57 tel ranforce kumaştır. Bu, 57 tel/cm² ölçüsüne göre hazırlanmış bir iplik dokuma anlamına gelir. Tamamı %100 pamuk olan nevresim takımı çeşitlerimiz, pamuğun sağladığı sağlıkla kullanışlı bir yapıdadır. Pamuklu kumaşlar nefes alır, mevsime göre terletmez, uzun süre kullanılabilir. Nevresim takımı çeşitlerimizin çoğu, %100 pamuk ve pamuk saten kumaştan üretilir. 83 tel pamuk saten olan ürünlerimiz, sağlıklı bir kullanım olanağı sunar. 83 tel sık iplik dokuması ile hava geçirgenliği üst düzey olan modellerimiz, terlemeyi önler ve uyku kalitesini olumlu yönde etkiler. Çoğu modelimiz pamuklu olmasından dolayı yumuşak bir yapıdadır ve ütü gerektirmez. Ütüleme yapılmak istenirse de ütünün en düşük ayarı kullanılarak hafifçe ütüleme işlemi yapılabilir. Tamamen %100 pamuk olan veya pamuk saten, ranforce karışımı olan nevresim takımı çeşitlerimiz mevcuttur. Her birinin kullanım dönemi, yıkama şekli ve bakım önerisi farklıdır. Satın alınan nevresim takımı hangisi olursa olsun kumaş yapısı öğrenilmeli ve buna uygun bir kullanım yapılmalıdır. Yanlış derecelerde yıkanan ürünlerde çekme görülebilir, hatalı ütülemeler ile renk solması gibi olumsuzluklar yaşanabilir. Bu sebeple kumaş yapısı önemlidir. Genellikle ürün çeşitlerimizin çoğu pamuktan üretilir. Bu da yumuşak bir uyku süreci geçirmenizi sağlar. Yumuşak kumaşlı ürünler, uykuya dalmayı da kolaylaştırır ve uykunuzu almış ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanıza yardımcı olur.

Nevresim Takımı Nasıl Yıkanır?

Kullanılan her ürün, uzun süren dayanıklılık için temizlenmeye ihtiyaç duyar. Buna nevresim takımı modellerimiz de dâhildir. Tüm nevresim takımı çeşitlerimiz için ortak nokta çamaşır suyu kullanmadan temizlik yapılmasıdır. Çamaşır suyu, ağartıcı etkisinin yanı sıra kumaşın sertleşmesine ve desenlerinin bozulmasına da neden olur. Nevresim takımı yıkarken çamaşır makinelerinin 30C° ısı ayarı seçilmelidir. Renkli veya beyaz fark etmeksizin bu ayarda yıkama yapılması önerilir. Çok fazla sıkmaya da maruz bırakılmamalıdır. Mümkünse hassas yıkama seçeneği ile temizlenebilir böylece yapısında herhangi bir deformasyon yıllar geçse dahi görülmez. Yıkama işleminin çok soğuk veya çok sıcak suda değil, ılık suda olması idealdir. Kurutma kısmında ise doğal yöntemlerle asılarak kurutulması önerilir. Kurutma makineleri, nevresim takımı çeşitlerinin sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için önerilmez. Yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından eğer ütü yapılacaksa düşük bir ayar seçilmelidir. Ütülerin de eğer hassas ayarı varsa direkt bu ayarda ütülenebilir. Pamuklu kumaş oldukları için hassas yaklaşım, onların uzun süre ilk günkü gibi kullanılmalarını sağlar. Nevresim takımı nasıl yıkanır, nasıl kurutulur, nasıl ütülenir gibi soruların cevabı ürünlerin iç etiketlerinde yer almaktadır. Yıkama, kurutma ve ütüleme talimatlarına uyulması gerekir. Dikkatli ve özenli kullanımda seneler geçse dahi nevresim takımı modellerimiz kalitesinden hiçbir şey eksilmez. Kaliteli ve şık ürünlerimizi sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz.

Nevresim Takımı Fiyatları Ne Kadardır?

Satın alınan her üründe olduğu gibi nevresim takımı fiyatları belirlenirken de belirli kriterler söz konusudur. Nevresim takımı modellerimiz, standart boyutlarda tek kişilik ve çift kişilik olmalarının yanı sıra battal boy seçenekleri ile alıcılarla buluşur. Her bir ebat farklılığı nevresim takımı fiyatları üzerinde de etkisini gösterir. Tüm bu modellerimizin set parçaları da birbirinden ayrılır. 2 yastık veya 4 yastık kılıfı olarak ekstra avantaj sunan nevresim takımı modellerimiz mevcuttur. Ayrıca nevresim takımı çeşitlerimiz, sahip olduğu kumaş yapısına göre de kendi içinde ayrılır. Tamamen %100 pamuk nevresim takımı ile ranforce, pamuk saten gibi farklı kumaşlar ayrı bir ürün kalitesine sahiptir. Kullanılan kumaşın çeşitliliği, iç yapısı, üretim aşaması gibi detaylar doğrudan fiyat konusunda belirleyicidir. Nevresim takımı fiyatları, ürünlerimizin renk ve desenlerine bağlı olarak da ayrı şekillenir. Dantelli, nakışlı, işlemeli, baskılı veya düz modellerimiz vardır. Her biri özel bir işçilikle özenli şekilde işlenir. Özel günlerde kullanım veya çeyiz için tercih edilebilecek beyaz, ekru, nakışlı veya dantelli gibi modeller, kullanıcıların ilk tercihlerini oluşturur. Yeni gelinlerin vazgeçilmezi çeyiz alışverişlerinin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan dantelli nevresim takımı modellerimize alternatif olarak ince nakışlı ürünlerimiz de tercih edilebilir. Hoş ve zarif görünüme sahip olan modellerimiz farklı renk ve desenleri ile göz alıcıdır. Nevresim takımı modellerimiz arasında pikeli takımlar da alışveriş listelerinde ilk sıralarda yer alır. Çarşaf, yastık kılıfları ve pikeden oluşan bu takımlar, çoğu zaman nakışlı modelleri ile yeni evlenenler için şık bir ürün seçeneği olur. Yalnızca yeni çiftler değil herkesin tercih edebileceği pikeli nevresim takımı modellerine alternatif olarak renkli, desenli ürün çeşitlerimizi de inceleyebilirsiniz. Seçim yaparken satış temsilcilerimizden destek alabilir, seçimlerinizi kolay hale getirebilirsiniz. Ayrıca sitemizi üye olarak kampanya ve indirimlerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Sezon sonu ürünlerimizde yer alan farklı seçenekler de yatak odalarınıza bambaşka bir hava kazandıracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.