Teslimat Koşulları
Mobilya Ürün Grubu Hariç 300 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO !!
Tahmini gönderim süresi Mobilya Ürün grubu hariç 5 iş günüdür.
Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.

Gönderim Süreci;
Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar. Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda, Müşteri İlişkileri çalışanlarımız tarafından en kısa zamanda konu ile ilgili, telefon veya e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı ( Mobilya Kategorisi Hariç) anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo garantisi ile size teslim edilir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda, konu ile ilgili bir e-posta ile ürünün stoklara gireceği ilk tarih tarafınıza bildirilecek ve gerekli işlemler yapılacaktır.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört), en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemez ise, yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Önemli:
Kargo ile Teslimat sırasında, siparişinizi teslim aldığınıza dair imza attıktan sonra mutlaka kargo görevlisinin yanında faturanız ile birlikte paketin içindeki ürünlerinizi kontrol ediniz. Siparişinizde eksik ya da kusurlu ürün olması veya paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını isteyiniz ve bu tutanak ile birlikte ürünleri teslim almadan iade ediniz. Bu adımları takip etmeden ürünü teslim aldığınızda sorumluluk krvn.com.tr’ye ait olmayacaktır.


Gönderim Sonrası;
Ürün sevkiyatı kargo ile gerçekleşti ise Marmara, Trakya ve Ege Bölgesine (Mobil Bölgeler Hariç) 1 gün sonra teslim edilmektedir.


Mağazamızın olduğu illere "mobilyalarda" sevkiyat tarihlerinde (10-30 gün aralığında) kargo ücreti talep edilmemektedir. Ürünün kargo ile teslimi talep edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olmaktadır. Franchise Mağazalarımızın olduğu illerde Kargo Ücreti alıcıya aittir.

Kervan mağazasının olmadığı illerde ve Franchise Mağazalarımızın bulunduğu illerde "Mobilya Ürünlerinde" Kargo Ücreti Alıcıya Aittir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.