Sıralama seçin
Görünüm Şekli
11.190,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
3.990,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
5.190,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
2.690,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
2.690,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
2.690,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
2.690,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
5.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
4.390,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
4.390,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
4.190,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
8.790,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
6.690,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
5.290,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
8.490,00 TL
SEPETTE %60 İndirim TL
11.190,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
9.390,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
19.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL

Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak örtüsü, yatak odalarında adeta bambaşka bir ambiyans yaratır. Yatak odaları tasarımları ile uyumlu birbirinden farklı örtü seçeneklerinin kullanılması yatak odalarının son derece şık ve estetik görünmesi konusunda büyük oranda etkilidir. Çok farklı renklere ve tasarımlara sahip olan yatak örtüsü modellerimiz bulunur. Eşsiz güzelliğe sahip bu örtülerimiz kullanılacak yatağa göre farklı ölçülerde sizlere sunulur. Bu şekilde herkes kendi odasına, yatağına uygun bir seçeneğe kolaylıkla ulaşabilir. Ayrıca bu örtülerin sahip olduğu özel konseptler ile birbirinden kaliteli ve güzel üretilmiş özel yatak örtüsü modellerimiz de mevcuttur.

Yatak örtüsü modellerimiz genel olarak tek kişilik veya çift kişilik yataklar olarak üretilmektedir. Aynı zamanda yatak örtüsü seti olarak da dizayn ettiğimiz seçeneklerimiz vardır. Özellikle gençler için farklı renkteki tasarımlara sahip olan tek kişilik yatak örtüsü modellerimiz bulunur. Belli bir konsepte göre üretilmiş olan modellerimiz son derece popüler ürünlerdir. Çift kişilik modellerimiz incelendiği zaman ise daha düz ve sade bir şekilde tasarlanmış yatak örtüsü seçeneklerimizin ağırlıkta olduğu görülür. Seçim yapmak istenildiği zaman kullanım sağlanacak yatağın ölçülerine göre bir ürün tercih etmek işlevsel bir deneyim yaşanmasını sağlar.

Yatak örtüsü üretiminde çift kişilik modellerimizi son derece geniş alternatiflerde sizlere sunarız. Farklı materyallere sahip olarak üretilen yatak örtüsü modellerimizin tasarım aşamasında tercih ettiğimiz malzemeler, ilk bakışta dahi ürünlerimizin kalitesini belli eder. Bu ürünlerimizin görünümleri de en az tasarımları kadar etkileyicidir. Aynı zamanda yatak odası dekorasyonunu tamamlayan önemli parçalar arasında da ilk sıralarda yer alır. Bu yüzden yatak örtüsü modellerimiz arasında seçim yaparken yatak odasındaki diğer eşyalar ile arasındaki renk uyumuna dikkat etmek son derece hoş ve estetik bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Yatak örtüleri yatağın kullanılmadığı zamanlarda da oldukça şık bir görünüm elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda yatağın ve odanın daha düzenli görünmesine de yardımcı olur. Diğer taraftan uyku sırasında kullanılan yorgan ve yastık gibi eşyaların tozlanmamasını engellemek için de bu ürünlerimiz üzerlerine örtülebilir. Bu sayede gece olduğunda hijyenik ortamda uyuyarak konforlu bir uyku çekmek mümkün hale gelir. Pek çok farklı kumaş türünden ürettiğimiz yatak örtülerimiz arasında seçim yaparken müşterilerimiz kendi zevklerine göre farklı konseptler oluşturabilirler. Özellikle çeyizler hazırlanırken çift kişilik yatak örtüleri sık sık tercih edilir. Böylece birbirinden farklı tasarımlar ile harika bir görünümü yatak odalarda sağlamak mümkün olur. Yatak örtüsü modellerimiz arasında çok sayıda seçenek vardır. Model seçeneklerimizin tamamını kapsamlı biçimde inceleyip seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kalitesi ve tarzı ile size uzun seneler eşlik edecek örtülerimiz, tasarımlarınızı tamamlayan önemli detaylar olacaktır.

Yatak Örtüsü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yatak örtüsü seçerken öncelik verilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Her şeyden önce ihtiyaçları karşılayacak özelliklerde bir yatak örtüsü modeli tercih edilmelidir. Bununla birlikte pek çok farklı renk ve tasarıma sahip olan yatak örtülerinin müşterilerimizin zevkleri ile uyumlu olması da son derece önemlidir. Ayrıca yatak örtüsü çeşitlerimizin uygun ölçülerde olması da dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Tüm bunların yanı sıra kullanım alanındaki yataklara uygun şekilde tek kişilik ya da çift kişilik yatak örtüsü modellerinin seçilmesi gerekir. Eğer gençler ve çocuklar için bir yatak örtüsü modeli arayışı mevcut ise özel tasarlanan konsept ile üretilmiş seçeneklerimizden yana seçim yapılabilir. Bu sayede çocukların ve gençlerin zevkine de uygun ürünlerimiz tercih edilebilir. Çift kişilik yatak örtüleri arasında tercih yapılması gerektiği zaman ürünlerimizin hangi materyalden imal edildiği üzerindeki bilgilerden kontrol edilebilir. Bu özellik, aynı zamanda tasarımın belirlenmesinde de büyük oranda rol oynar. Diğer taraftan tasarım sırasında tercih edilen materyallere göre yatak örtüsü seçeneklerimizin yılın hangi dönemlerinde kullanım için uygun olduğunu da görmek mümkündür. İsteğe bağlı olarak mevsimlere göre ayrı yatak örtüsü seçeneği satın almak yerine her dönem uygun olan ve kullanılabilirlik sunan ürünler tercih edilebilir.

Yatak örtüleri kullanılmadığı zamanlarda kapalı alanlarda muhafaza edilebilir. Bu durum yatak örtülerinin kullanım ömrünü arttırır. Aynı zamanda da daha hijyenik kalmasını sağlar. Ayrıca kullanım ömrünü uzatmak için dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da rutubetten uzak tutmaktır. Yatak örtüsü modellerimiz, kullanılmadığı dönemlerde rutubete maruz kalmayacak bir yerde saklanması gerekir. Bu detayların hepsi kaliteli bir kullanım sunmakla beraber ürünlerin kullanım ömrünü de arttırır. Kaliteli seçeneklerimiz ile konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz. Her zaman kaliteye özen gösteren firmamız yatak örtülerimizde de tasarımlarımız kadar sizlerin sağlığına uygun malzemeleri seçer. Şık ve sağlıklı örtülerle keyifli yaşam alanları yaratabilirsiniz.

Yatak Örtüsü Ölçüleri Nelerdir?

Yatak örtüsü modellerimiz kullanıldıkları ortama değer katar. Bu nedenle seçim sürecine özen gösterilmesi gerekir. Büyük bir titizlikle üretilen bu ürünlerimizin uygun koşullarda kullanılması gerekir. Harika yapıda olan bu ürünlerimizin kullanıldığı yataklara göre farklı ölçülerde üretimi söz konusudur. Bu yüzden yatak örtüsü modellerimiz arasında seçim yapılacağı sırada kullanılacak yatağa göre tercihte bulunulması gerekir. Yatak örtüsü modellerimizi tek kişilik, çift kişilik ve yatak örtüsü seti olarak geniş kapsamda üretiriz. Bu ürünlerimizin farklı boyutlarda üretimi görülür. Bu bağlamda özel bir şekilde imal ettiğimiz yatak örtüsü modellerimiz arasında mutlaka uygun ölçülerde seçenekler bulmak mümkündür. Sayfamızda yer alan model seçeneklerimizi detaylı şekilde inceleme imkanınız vardır. Tarzınıza, zevkinize ya da ihtiyacınıza uygun seçenekleri kullanıcı dostu sayfalarımızda kolaylıkla bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Çift kişilik üretilen yatak örtüsü modellerimiz diğerlerine göre daha geniş ölçülere sahiptir. Görsel bütünlüğün sağlanması amacıyla yatak ölçülerine uygun ve oda ile uyumlu ebatlardaki yatak örtüleri tercih edilebilir. Böylece yatak odalarına sahip olduğu etkileyici dekoratif düzene uygun hareket edilir. Aynı zamanda yatak odalarının estetik görünümü de bozulmamış olur. Bu nedenle yatak örtüsü modellerimiz arasında seçim yapılırken yatak ölçüleri esas alınarak ona göre bir tercihte bulunulması son derece önemlidir. Çok büyük yataklara sahip olan kişiler, battal boy yatak örtülerini ya da geniş çift kişilik modellerimizi tercih edebilirler. Tek kişilik yataklarda bu tip yatak örtüleri uygun bir tercih olur. Tercih edilecek örtü modeli ve özellikleri fark etmeksizin istenilen verimi almak için yatak ölçüleri ile olan uyumun dikkate alınması gerekir. Sunduğumuz birbirinden farklı özelliklerdeki modellerimiz arasında sahip olduğunuz yatağın ölçülerine ve niteliklerine uygun bir seçenek rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yatak Örtüleri Nasıl Temizlenmelidir?

Yatak örtüsü modellerimizin kullanımı sırasında temizleme konusu da son derece önemlidir. Pek çok farklı model arasından tercih yaparken satın alınacak ürünün nasıl temizlendiğini de bilmek gerekir. Verilen yıkama talimatlarına uygun davranmak ürünlerimizin kullanım süresini uzatır.

Yatak örtülerinin dikkatli bir şekilde temizlenmesi ve kurutulması ürünlerimizin uzun süreler kaliteli ve yumuşak kalmasına yol açar. Bu yüzden yıkama şartlarına uygun bir şekilde ve belirtilen sıcaklıkta temizleme işleminin yapılması gerekir. Size sunduğumuz tüm seçeneklerde aynı kaliteyi ve deneyimi elde edebilirsiniz. Şık ve kaliteli modellerimizi kendinize olduğu kadar sevdikleriniz için de güvenle satın alabilir ve hediye edebilirsiniz. Yatak odalarına farklı bir ambiyans katacak tasarımlarımız sağlığınızı da ön planda tutan kalite farkını her daim yaşatacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.