Sıralama seçin
Görünüm Şekli
44.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL

Yemek Masası Modelleri

Bir evin ya da ortamın dekorasyonunun tamamlanmasında masaların payı son derece büyüktür. Her dönem yoğun rağbet gören yemek masası modelleri, farklı malzemeler ile dizayn edilir. Modellerimizin her biri hem dayanıklı hem kaliteli malzemeler hem de yüksek işçilik standartları sayesinde uzun ömre sahip olurlar. Ayrıca yemek masası takımı modelleri son derece geniş bir skalaya sahiptir. Farklı renkte ve modelde pek çok seçenek vardır. Bu seçenekler arasında ev, ofis ya da farklı mekanlar için istediğiniz özelliklere sahip bir model rahatlıkla bulabilirsiniz. Bazı seçenekler takım halinde de satışa sunulur. Bazı modellerde ise masası ayrı sandalyesi ayrı şekilde satılır. Yemek masası modellerimiz arasında çok sayıda farklı tarzın da bulunduğunu görebilirsiniz. Model skalasına spor ve klasik modeller, her zaman yoğun rağbet görür. Bunların haricinde son zamanlarda vintage tasarımların da yer verildiği seçeneklere denk gelmek de mümkündür. Modellerimiz her zaman son derece zarif ve şık görünümleriyle göz doldurur ve kullanıldıkları ortamlara bambaşka bir boyut kazandırır. Bazı seçeneklere ekstra motif ya da taş gibi farklı detaylar da ilave edilir. Bu sayede ürünler hareketlilik kazanır. Görünüm açısından farklılık gösteren modellerimiz de mevcuttur. Bu seçenekler arasında seçim yaparken kullanılacak alandaki eşyaları ve ortamı göz önünde bulundurmak gerekir. Yemek masalarımız; genel olarak yuvarlak, kare ya da dikdörtgen şekilde dizayn edilir. Tüm bunların yanı sıra değişen moda trendleri kapsamında farklı şekillerde tasarlanan modeller de vardır. Ürünlerimiz, görünümleri ve kaliteli yapıları ile her zaman tam not almayı başarır. Ahşap yemek masası modelleri, evlilik yolunda olan kişilerin ilk tercihlerinden birisidir. Modellerin bacak kalınlıkları gibi detayları da değişiklik gösterir. Aynı zamanda sandalye tasarımlarında da farklılıklar da mevcuttur. Tamamı ahşap yapıda olan sandalye modelleri bulunduğu gibi sünger detayının yer aldığı kumaş dokulu seçenekler de vardır. Bazı tasarımların bacak kısmında metal malzemeler kullanılır. Takımların masa ve sandalyelerinin aynı malzemeden üretilmesi, görüntü açısından istenen uyumu yakalama noktasında son derece önemlidir. Sayfamızda yer alan tüm seçenekleri detaylı biçimde inceleyip zevkinize ve kullanım alanınıza yönelik bir modelde seçim yapabilirsiniz.

Yemek Masası Fiyatları

Yemek masası fiyatları da seçim aşamasında göz önünde bulundurulan detaylar arasında ilk sıralarda yer alır. Modeller için belirlenen fiyatlar bazı detaylara göre farklılık gösterebilir. Modellerin fiyat skalası üzerinde rol sahibi olan pek çok unsur vardır. Tasarımı, takım olması, tekli satılması ya da diğer tüm detaylar fiyatlar üzerine direkt etki eder. Aynı zamanda üretim aşamasında kullanılan malzemeler de yine fiyat skalasında farklılık olmasına sebebiyet verir. Son derece şık görüntüsüyle kullanılan ortamlarda adeta fark yaratan oval yemek masası modellerimiz, aynı zamanda kullanım açısından da oldukça rahat ve kaliteli tasarımlardır. Fiyat bakımından da kalitesi ve şıklığı ile doğru orantıda ilerleyen bu modeller arasında farklı bütçelere hitap edecek seçenekler vardır. Fiyat araştırması sürecine girmeden önce bütçe belirlemesi yapılması tavsiye edilir. Kendi bütçeniz doğrultusunda ilerlediğiniz zaman karar verme süreci de ekstra rahat geçer. Oval yemek masası modelleri ile dikdörtgen, yuvarlak ya da kare masa seçenekleri arasında fiyat açısından farklılıklar görülebilir. Seçim sırasında bu tarz detaylara da bakabilirsiniz. Bununla beraber ahşap, cam ya da mermer malzeme olması fark etmeksizin yoğun şekilde rağbet gören yemek masası modellerinin fiyat skalası son derece kapsamlıdır. Modellerimiz ayrıca renk açısından da farklılık gösterir. Pek çok farklı tonda model seçeneği bulmak mümkündür. Hem stil hem de kullanım itibarıyla kalitesini belli eden yemek masası modelleri ile ortamlarda hayal edilen şıklık oluşturulabilir. Tasarımlarımız; bacak detayından sandalye çeşitlerine kadar son derece özenli bir şekilde dizayn edilir. Genel olarak bahçe, geniş balkon ya da mutfaklarda denk gelinen büyük yemek masası modellerimiz de her zaman rağbet görür. Yemek masası fiyatları belirlenirken şekil, büyüklük, görüntü, üretimde kullanılan materyal ve ekstra tüm detaylar dikkate alınır. Fiyat için araştırma sürecinde bu detayları bilmek kaliteli bir ürün alımında doğrudan etkilidir. Aynı zamanda bu sayede en doğru modeli de bulmak kolay olur. Sayfamızda bulunan birbirinden farklı modeller arasında bütçenize uygun seçenekleri kolayca bulabilirsiniz.

Yemek Masası Kapasitesi Ne Kadar?

Her dönem yoğun rağbet gören yemek masası modelleri, yeni nesil özelliklerden faydalanıp tasarlanır. Özellikle geniş mutfağa sahip olan evlerde yemek masası kullanımı son derece popülerdir. Mutfakta kullanılacak olan yemek masası modelleri birbirinden farklı genişlik ve özelliklerde dizayn edilir. Kullanılacak ortamın büyüklüğünü göz önünde bulundurup en ideal seçeneği kolayca tespit edebilirsiniz. Mutfakta kullanılacak yemek masası modellerinin zemin kısımları da değişik farklı malzemeler ile üretilir. Sandalye sayılarını da dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 4, 5, 6, 8 ya da daha fazla sandalye ile yemek masası modelini şık bir hale getirebilirsiniz. Çekirdek aile olarak yaşayan kişiler için en ideal modellerden biri 4 ya da 6 kişilik yemek masası tasarımlarıdır. Bu masalar mutfak ve salonlarda kullanım için son derece uygundur. Büyük ölçülerde dizayn edilen yemek masası modellerimiz ofislerde toplantı masası şeklinde de kullanılabilir. Sandalye modelleri arasında ahşap malzemeler kullanılarak tasarlanan seçenekler vardır. Bunun yanı sıra kumaş detayların hakim olduğu tasarımlar da dizayn edilir. Salonda kullanılacak yemek masası modelleri genel olarak klasik ya da spor stilde tasarlanır. Gösterişli modelleri seven kişiler için ise avangard yemek masası modellerimiz de vardır. Yuvarlak tipli yemek masası modelleri diğer seçeneklere oranla daha geniş yapıya sahiptir. Bundan dolayı seçim yaparken kullanılacak olan alanın boyutlarına dikkat edilmesi gerekir. Bu sayede kullanım amacı ve mekan için en ideal seçenek kolayca bulunabilir. Büyük evlerde yaşam sürdüren ve yoğun şekilde misafir ağırlayan kişiler için daha büyük ölçülerdeki yemek masası çeşitleri de dikkat çeker. Geniş balkonun bulunduğu ya da kullanılacak ortamın ekstra büyük olduğu mekanlarda da 12 kişilik gibi daha büyük modeller tercih edilebilir. Sayfamızda yer alan modellerin tümünü detaylı biçimde inceleyip seçim yapabilirsiniz.

Yemek Masası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev, iş yeri ya da farklı kullanım alanları için bir ürün alınacağı zaman mutlaka birtakım detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bu detayların her biri doğru ürünü bulma noktasında son derece etkilidir. Küçük yemek masası modellerin arasında seçim yaparken kullanım amacının ön planda tutulması gerekir. Öğrenci evlerinde ders çalışmak ya da ufak tefek işlemleri halletmek amacıyla bu tip seçenekler rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda küçük yerlerde ebat açısından ufak olan yemek masası seçenekleri konforlu kullanım sunar. Yemek masaları arasında seçim yaparken pek çok unsur göz önünde bulundurulur. Bu unsurlar kısaca; kalite, renk, fiyat ve ölçü şeklindedir. Ölçü; satın alınacak ürünün istenen alana tam oturabilmesi noktasında son derece önemlidir. Bu nedenle yemek masası modelleri için araştırma sırasında kullanılacak alanın yer müsaitlik durumuna bakılması önerilir. Masalar evlerin haricinde pek çok farklı alanda da kullanılır. Aynı durum tüm kullanım alanları için söz konusudur. Yemek masası modellerinin üretim aşamasında tercih edilen malzemeler, modellerin kalitesini gösterir. Tercih edilen masanın uzun süre deforme olmadan kullanımı için üretim sürecinde kullanılan materyallerinin kalitesini bilmek gerekir. Özellikle taşınma gibi durumlar göz önüne alındığında kalite unsurunun ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılır. Modellere eklenen her yeni detay konforun da en üst düzeyde yaşanmasını sağlar. Birbirinden farklı modelin yer aldığı sayfamızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede aradığınız tüm detaylara yanıt veren yemek masası modeline kolay biçimde ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.