Sıralama seçin
Görünüm Şekli
6.290,00 TL
SEPETTE %70 İndirim TL

Yemek Takımı Modelleri

Her evin istisnasız olarak bulunan parçası, yemek takımı olur. Sofra grubunun bir üyesi olan takımlar, diğer setler ile birlikte bir araya getirilerek kullanılabilir. Fazla kalabalık olmayan ortamlar için 24 parça yemek takımı yeterli olur. Hatta bunun yanında tercihe göre 2 takım alınarak 12 kişilik yemek takımı yapılması da mümkündür. Farklı renk ve desenlere sahip modellerimiz arasından tercihe göre kolayca seçim yapılabilir. Yuvarlak formdaki modellerimiz, görünüşleri ve desenleri ile de göz doldurur. Davet sofralarının göz alıcı şıklığı, yemek takımı modellerimiz ile sağlanabilir. Farklı ürün çeşitleri arasında farklı desen ve renklerde alternatifler beğeni kazanmaya devam eder.

Yemek takımı denildiğinde çoğunlukla klasik beyaz formdaki ürünler akıllara gelse de sayfamızdaki eşsiz tasarımlar, tüm yemek takımı algılarını yıkar. Renkli, desenli, pek çok farklı ürün çeşidimiz ile sofralara canlılık gelir. 24 parça olan yemek takımı modellerimizin içerisinde; Hepsinden 6 adet olmak üzere servis tabağı, yemek tabağı, çorba kasesi ve pasta tabağı yer almaktadır. 6 kişilik konuk ağırlamak için oldukça idealdir. Genel hatlarda bakıldığında yuvarlak formda bulunan yemek takımı çeşitlerimizin bazıları, kenar detayına sahiptir. Tam yuvarlak değil, dalgalı girintilerin bulunduğu modellerimiz, şık sofraların tamamlayıcısı olur. Kahverengi ve beyazın klasik uyumunun buluştuğu yemek takımı çeşitlerimiz, buna uygun çatal kaşık takımı ile kombinlenerek bir arada kullanılabilir.

Sofraların en büyük süsü olan yemek takımlarımız, değişen ve gelişen modaya ayak uydurur. Moda, sofra ürünleri için de geçerli olan bir kavramdır ve her dönem sofra ürünleri arasında yeni tasarımlar bulunur. Bunun bilinciyle modellerimizi en güncel haliyle kullanıcılara sunmaya çalışırız. Modern çizgiler ve şık baskıları ile yemek takımı modellerimiz her sofraya uyum sağlar. Çiçek baskılı yemek takımlarımız, sunumları ile zarif bir görünüm yaratmak isteyenlerin tercihleri arasındadır. Farklılıktan hoşlananlar ise 6’lı her bir setin farklı desene sahip olduğu modelleri deneyimleyebilir. 6 servis takımı farklı desen ve 6 yemek takımı farklı baskıya sahip modellerimiz, sofralarında fark yaratmayı seven kişiler için uygun olur. Tüm renkleri ve desenleri karıştırarak sofra uyumunu en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Kullanımı kolay sayfamızda ürün seçeneklerimizi detaylı şekilde inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun ürünleri seçerek güvenle satın alabilirsiniz. Gerekirse de satış temsilcilerimizi arayarak uzman ekiplerimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Yemek Takımı Fiyatları

Gelişen moda anlayışı, yemek takımlarında da kendini gösterir. Her dönem farklı tasarımlar ile beğeni toplayan yemek takımı çeşitleri, sayfamızda her zaman en güncel şekilde görülebilir. Yemek takımı çeşitlerini birbirinden ayıran bazı kriterler vardır. Bunlar parça sayısının yanı sıra modellerin sahip olduğu şekil ve baskı desenleridir. Desenli yemek takımı modellerimiz, bir veya iki renkten oluşabildiği gibi 4 ve üzeri renklere sahip olanları da vardır. Her birinde kullanılan renk detayı, ürün fiyatları üzerinde de etkisini gösterir. Yemek takımı fiyatları, renk ve desen kalitesinin durumuna göre belirlenmesinin yanı sıra ürünlerin tasarım şekilleri de satış rakamlarının belirlenmesinde önemli kriterler arasındadır. Yemek takımı fiyatları için araştırma yaparken, ürünlerin tüm detaylarının ücretler üzerinde etkili olduğu unutulmamalıdır. Bu şekilde düşünüldüğünde fiyat performans olarak başarılı parçalar olduğu görülür. Yemek takımlarımız, sadece 6 kişilik misafirlerde değil 2 veya 4 kişilik arkadaş gruplarında, çay sohbetlerinde veya akşam yemeklerinde kullanılabilir. Çay saatleri için modellerimizin birbirinden farklı ve canlı tasarımlı pasta tabakları değerlendirilebilir. Uygun bir çay takımı ve pasta tabakları ile özel bir çay seti hazırlanabilir.

Yemek takımı konusunda klasik desenlerden vazgeçemeyenler, ortası açık renkli ve kenarları çiçekli olan modellerimizi tercih edebilirler. Uzun yıllardır asla modası geçmeyen, eskimeyen bu tasarım, ürün çeşitlerimiz arasında da kendine yer bulur. Keyifli sohbetlerin gerçekleşeceği sofraların en güzel tamamlayıcısı olan yemek takımı çeşitleri, uygun çatal kaşık setleri ve su takımları ile birlikte uyumlu bir ahenk yakalayabilir. Kahverengi desenlerin yoğun olduğu bir yemek takımı modelimiz, ışıltılı kadehler ile birlikte kullanılabilir. Diğer bir örnek ise altın rengi detayların olduğu ürünler için geçerlidir. Altın rengi veya sarımsı detayları veya desenleri bulunan modellerimizi altın yaldızlı bardak takımları ile kullanabilirsiniz. Ayrıca çatal kaşık bıçak takımı olarak da tamamen gold renk ile tasarlanmış mat veya parlak bitişli ürün çeşitleri tercih edilebilir. Tercihe ve modele göre siyah veya standart çelik çatal kaşık bıçak seti kullanılabilir. Değerli misafirlerin yer alacağı en güzel sofralar için 24 parça yemek takımlarımızı inceleyebilirsiniz. Kendinize olduğu kadar sevdiklerinize de satın alarak onlarında bu kaliteli yemek takımlarını kullanmasını sağlayabilirsiniz. En kıymetli hediye veya çeyiz seçeneklerinden olan ürünlerimiz ile sofralarınızda şıklık hiç eksilmeyecektir. İndirim ve kampanyalarımız ile herkes kendi zevkine veya ihtiyacına uygun bir modeli kolaylıkla satın alabilir.

Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Herhangi bir ürün satın almadan önce bazı dikkat edilecek detaylar vardır. Bu detaylar, ürün hakkında mutlaka gözden kaçmaması ve bilinmesi gereken noktalar olabilir. Pek çok üründe olduğu gibi yemek takımı modelleri arasından seçim yaparken veya satın alırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bunlar arasında öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemek geçer. Her bir müşteri, bir ürün satın almadan önce ilk aşamada tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyerek buna göre bir seçim yapmaya başlamalıdır. Satın alınacak yemek takımı nerede kullanılacak, kaç kişilik yeterlidir, parça sayısı ve içeriği nedir, hangi malzeme kullanılır gibi birçok soru, ürün satın olmadan önce belirlenmesi gereken soru çeşitleri arasındadır.

Bir yemek takımı alırken, takımın malzemesinin ne olduğu, bakılacak ilk özellikler arasında yer alır. Porselen, cam veya seramik gibi farklı malzemeler ile üretilen modeller arasından kişisel zevke göre seçim yapılabilir. Yemek takımı modellerimiz sahip olduğu özel baskı seçenekleri ile de kullananların beğenisini kazanır. Standart düz porselen veya cam yemek takımı modellerinin yanı sıra seramik, renklendirme ve desen baskısı işlemlerine daha çok dayanıklıdır. Tercihi desenli, resim baskılı modelden yana olanlar seramik yemek takımı seçeneklerimizi değerlendirebilir. Kuş, yaprak, çiçek gibi doğa desenlerinin yanı sıra farklı figürlerin olduğu yemek takımlarımızlatüm zevklere hitap etmeye çalışırız.

Yemek takımı satın alırken, kullanışlı oluşu da önemli bir kriterdir. Yıkanması, temizliği nasıl olur, günlük kullanıma uygun mudur gibi soruların cevaplarına göre seçim yapılabilir. Satın alınan ürünlerin ebatları, tasarımları, parça sayısı, parçaların birbiri ile uyumu, renkleri gibi pek çok farklı değişken göz önünde bulundurularak satın alma aşamasına geçilir. Karar verilen ürün, evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, cafe ve restoran gibi işletmelerde, konsept mekanlarda kullanılabilir. Buradan yola çıkarak yemek takımı satın alırken kullanılacağı yerin belirlenmesi de akıllarda olması gereken bir durumdur. Bazı butik işletmeler veya konsept mekanlar, yalnızca kullanmak için değil tamamen dekor amaçlı da özel desen tasarımlarına sahip modelleri tercih edebilir. Vitrinlerde ve showroomlarda bu modeller ile mekanın şıklığı kolayca sağlanır. Sayfamızda yer alan ürün seçeneklerini inceleyerek tarzınızı en güzel şekilde yansıtacak ortamlara şıklık katacak yemek takımlarını seçebilir ve güvenle satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yemek Takımlarının Bakımı ve Temizliği

Bakım ve temizlik, herhangi bir ürünün daha uzun süre sağlıklı kullanılabilmesi için önemli ve gerekli olan bir işlemdir. Satın alınan her bir ürünün bakımı öğrenilmeli ve uygun koşullarda temizlik sağlanmalıdır. Yanlış bir uygulama yapmak, olumsuzluklara sebep olabilir. Olumsuz sonuç olarak satın alınan ürünün renginin solması veya kullanılan temizlik malzemesine bağlı olarak çatlaması gibi durumlar örnek verilebilir. Ayrıca sofra kategorisindeki her ürün, makinede yıkamaya uygun olmayabilir. Bu sebeple önerilen temizlik talimatlarına uymak, ürünlerin sorunsuzca ilk günkü güzelliğinde kullanılmasına yardımcı olur. Yemek takımı çeşitleri, ham maddesine bağlı olarak farklı dayanıklılık seviyelerine sahiptir. Bazı modeller ısıya dayanıklı ilen bazıları ısıya karşı hiç duyarlı olmayabilir. Isıya uygun olmayan yemek takımı çeşitlerinin kesinlikle ısı kaynaklarından uzak tutulması gerekir. Fırın, ocak gibi doğrudan ısı gelecek yerlere yemek takımı modellerinin maruz bırakılmaması sayesinde ürünlerin renkleri korunur. Yüksek ısıya bağlı çatlamaların önüne geçilir. Genellikle renklerin ve desenlerin bol olduğu modeller, bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun değildir. Desenlerinin daha uzun süre dayanabilmesi için elde, ılık su ile yıkama yapılmalıdır. Makine kesinlikle önerilmez. Ancak yine de bulaşık makinesi kullanmak isteyenler varsa mümkün olan en düşük ısı derecesinde ve az deterjan ile yıkama yapabilir. Özenle yıkanan ve temizlenen yemek takımı çeşitlerimiz ıslak değil, kurulanmış şekilde kaldırılmalıdır. Böylece su damlalarının bırakmış olduğu izler de ortadan kalkar. Temiz bir havlu bez ile kurulama işlemi yapılarak saklama dolaplarına kaldırılabilir.

Yemek takımı bakımı ve temizliği için her bir ürünün detayına bakılmalıdır. Ürün detaylarında bakım ve temizlik yöntemleri ile ilgili müşterileri bilgilendiririz. Makine yerine elde yıkama önerdiğimiz seramik baskılı yemek takımı modellerimiz, 6 kişilik olmasıyla avantaj sağlar. Çok parçalı takımların elde yıkanması zor olabilir, ancak 6 kişilik takımlar için bu durum sorun olmayacaktır. Yemek takımı bakım ve temizliği yaparken kullanılan bulaşık süngerinin yumuşak olması gerekir. Sofra grubu ürünlerinin bakımını yaparken saklama koşulları da göz önüne alınmalıdır. Konsol gibi yemek odalarının bir parçası olan ürünler içinde takımlar saklanabilir. Saklanılan alanın da düzenli temizliğinin yapılması önemlidir. Saklama alanı bir vitrin veya mutfak dolabı olabilir. Günlük kullanıma uygun bir takım seçiliyorsa ürünlerin saklama koşulu da mutfak dolapları olarak belirlenebilir. 24 parça yemek takımı modellerimiz, her an el altında olduğundan rahat bir kullanım olanağı da sunar. Bakım ve temizlik önerilerine göre tüm detayları inceleyip kendinize uygunluğuna karar verebilirsiniz. Modellerimiz arasında çiçek desenleri ile bezenmiş birçok sade ve şık ürün çeşidi ile sofraların yıldızı olabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimiz size uzun seneler ilk zamanki görkemi ile hizmet edecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.