Sıralama seçin
Görünüm Şekli
3.490,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
7.190,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
10.290,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
4.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
4.580,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
5.980,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
5.980,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
8.390,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
9.990,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
5.890,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
5.890,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
8.690,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
8.690,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
8.690,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
2.690,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
3.490,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
3.490,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
3.490,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
3.490,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
3.490,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
2.990,00 TL
SEPETTE %40 İndirim TL
2.990,00 TL
SEPETTE %40 İndirim TL
2.990,00 TL
SEPETTE %40 İndirim TL
3.490,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
3.490,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
3.490,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL
6.390,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL

Pike Takımı Modelleri

Mevsim geçişleri sırasında yoğun olarak kullanılan pike takımı modellerimizi genellikle kabartma kumaşlar kullanarak tasarlarız. Pikelerimiz, son derece yumuşak dokulu ve ince yapıda olması sayesinde uyku konforunu büyük ölçüde arttırır. Havaların sıcak seyrettiği dönemlerde pike takımı modellerimiz, vücuda rahatlık ve konfor sunar. Kullanılan yatağın ölçülerine uyumlu pike takımı tercihleri için pek çok renk alternatifi vardır. Bu ürünlerimiz aynı zamanda yataklara görsel açıdan güzel bir görünüm sağlayan detaylara da sahiptir. Özellikle yatak odalarında kullanılan pike takımı modellerimiz her dönem yoğun rağbet görür. Bu takımlarımızın içerisinde kılıf ve çarşaf da yer alır. Terletmeyen bir yapıya sahip olan pike takımı seçeneklerimiz, her dönem sıklıkla kullanılan mevsimsel örtülerdir. Her evde mutlaka yer alan bu tekstil ürünlerimiz birbirinden değişik renk seçenekleri ve boyutlarının yanı sıra sahip olduğu desenlerle de farklı zevklere hitap eder. Modern tasarımlarımız sayesinde odalara şıklığı getiren fikirlerimiz kaliteli üretim ile buluşur. Bu sayede uyku atmosferini de daha düzenli ve kaliteli hale getirir. Özel dokumalarla desteklenen pike takımı modellerimiz istenildiği takdirde yatak örtüsü olarak da kullanım için uygundur.

Kullanım amacına ve pike modeline bağlı olarak bu ürünlerimiz her mevsim tercih edilebilir. Hem tek kişilik hem de çift kişilik kullanım için ayrı pike takımı modellerimiz bulunur. Ürün skalamızda müşterilerimiz hem kendileri hem aileleri hem de misafirleri için pek çok farklı pike takımı modelimizi tercih edebilirler. Ürün çeşitlerimizde her konsepte uygun ve uyum sağlayan pike takımı modellerimiz mevcuttur. Tek kişilik ve çift kişilik pike takımı modellerimiz her dönem yoğun rağbet görmeyi başarır. Aynı zamanda yastık kılıflı seçeneklerimiz de fazlasıyla dikkat çeker. Bununla beraber yazlık ve kışlık pike takımı seçeneklerimiz de farklı zevklere hitap eder. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz kendi istekleri doğrultusunda desenli pike takımı seçeneklerimiz arasında da bir seçimde bulunabilirler. Pike takımı modellerimiz farklı renk, desen ve kumaş özelliklerine sahiptir. Geniş ürün yelpazemiz içerisinde birbirinden farklı alternatifleri karşılaştırıp ihtiyacınız olan ve zevkinize uygun ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Pikelerimizi detaylı şekilde inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun özelliklere göre güvenle tercihlerinizi yapabilirsiniz. Kendinize veya sevdiklerinize kaliteli ve şık pikelerimizden satın alarak evlerinizde yer verebilirsiniz.

Pike Takımı Fiyatları

Pike tercihi sırasında fiyat aralıkları son derece önemlidir. Pike takımı fiyatları incelendiği zaman desen ve renk seçenekleri ile birlikte kalitenin de fiyat aralıklarını belirleyici unsurlar arasında yer aldığı görülür. Ayrıca tek kişilik ya da çift kişilik olması da pike takımı fiyatlarına doğrudan etki eder. Gece boyu kullanılan bu ürünlerimiz terletmeyen kumaşlardan tasarlanmıştır. Sağlığa uygun olarak tasarlanan pike seçeneklerimizin fiyat aralıkları da oldukça geniş bir yelpazede seyreder. Ürünlerimizin fiyatları farklı bütçelere hitap edecek şekilde geniş seçeneklerle sunulur. Her yaştan kişiler için uygun olan pike takımı modellerimizin kaliteli tasarımı aynı zamanda uykunuza da doğrudan etki eder. Bu yüzden seçim yapılırken kalite odaklı hareket edilmesini öneririz. Tekli olarak satışa sunduğumuz pike takımı modellerimizin fiyatları ile çarşaf ve kılıf gibi takım halinde dizayn ettiğimiz ürünlerimizin fiyat aralıkları birbirinden farklıdır. Bununla beraber çift kişilik olan pike takımı modellerimizin fiyat aralıkları da tek kişilik seçeneklere göre daha farklı olur.

Kullanıldığı alanlardaki yataklara ve odalara canlılık kazandıran pike takımı modellerimize kolayca sahip olmak mümkündür. Müşterilerimiz kendi kullanımları için tercih edecekleri pike takımı çeşitlerimizi aynı zamanda sevdiklerine hediye etmek için de satın alabilirler. Müşterilerimiz için farklı renk ve desenlerde çok sayıda özel üretim pike takımı seçeneklerimiz bulunur. Siz de modellerimizi kapsamlı biçimde inceleyip hem kendiniz hem sevdikleriniz için bir seçimde bulunabilirsiniz. Her bir ürünümüz ile ilgili detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız anında ise satış temsilcilerimizden de destek alarak seçimlerinizi daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Kullanımı kolay çeşitlerimizi tercih ederek keyifle kullanabilirsiniz.

Pike Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yatak odalarının vazgeçilmezi halinde olan ve ortamlara adeta başka bir hava katan pike takımı modellerimizi satın alırken bazı detaylara dikkat edilmesi gerekir. Her mevsim kullanılabilecek pike takımı seçeneği arayan kişiler için kapitone özellikli ve kaliteli pamuk kumaştan dizayn ettiğimiz seçenekler tercih edilebilir. Canlı renklere ve özel tasarımlara sahip olan pike takımı seçeneklerimizin kullanılacak yatak ölçüleri ile uyumlu olması tavsiye edilir. Aynı zamanda seçim yaparken odada yer alan eşyalar ve diğer aksesuarlarla uyumlu renk tonlarının seçilmesi daha doğru olur. Bu durum ise hem ebeveyn yatakları hem de çocuk yatakları için son derece önemlidir. Hafif yapılı ve ince dokulu bu ürünlerimiz farklı kombinasyonlara da sahiptir. Bu sayede son derece enerjik bir görünüm elde etmek mümkündür. Böylece şıklığa ve zarafete sahip pike takımı modellerimiz ile hoş görünüme sahip bir ortam elde edilebilir. Kullanılacak mevsime göre satın alınacak pikenin kalınlığı ve terletmeyen yapıya sahip olması ön planda tutulmalıdır. Bu sayede ürünlerimizin kullanım kalitesi ve konforu da en üst seviyede olur. Ayrıca seçim yaparken kullanılacak yatağın da boyutuna uygun ürünleri seçmek önemlidir. Tek ürünle çok amaçlı bir kullanım elde etmek için yastık kılıfı çarşaf ve pikenin bir arada bulunduğu setler satın alınabilir. Ürün skalamızı kapsamlı biçimde inceleyip dilediğiniz tasarımda karar kılabilirsiniz. Tüm ürünlerimizde insan sağlığına önem vererek hareket ediyoruz. Sağlığınızı düşünerek kalitemizden ödün vermeden şık tasarımlarla yaşam alanlarınıza güzellik katmak için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Pike Takımı Ölçüleri

Farklı yatak boyları olsa dahi genel itibariyle pike takımı ölçüleri standart ebatlara sahiptir. Kullanım alanına göre farklı ölçüler bulunsa dahi çoğu pike takımı modelimiz standart ölçülere sahiptir. Popüler ev tekstil ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan pike takımı modellerimiz hem güzel görünümleri hem de kullanım kolaylıkları ile her zaman dikkat çeker. Bu yüzden son derece önemli bir yere sahip olan bu ürünlerimizin kullanılacağı eşyaların ölçüleri ile uyum yakalaması da ekstra avantajdır. Bu durum ise modellerimizin daha kullanışlı ve fonksiyonel olmasına olanak sağlar. Her dönem yoğun rağbet gören tekstil ürünleri arasında yer alan pike takımı seçeneklerimizin ölçüleri seçim sırasında son derece önemlidir. Bununla birlikte ürünlerimiz elverişli bir kullanım imkanı da sağlar. Pike takımı ölçülerimiz incelendiği zaman genellikle çift kişilik pikelerin normal boy olanlarının 200x230 cm ölçülerinde olduğu görülür. Büyük boy çift kişilik pikelerin 240x260 cm ölçüsünde olduğu görülür. Tek kişilik pikeler incelendiği zaman ise bu ölçüler normal boylar için 160x230 cm şeklinde iken büyük boylar için 170x250 cm standartlarına sahiptir.

Pike takımı ölçülerini belirleme sırasında yatak ölçülerinin esas alınması gerekir. Kullanım amacıyla birlikte kullanım alanı da göz önünde bulundurularak ölçü hesaplamaları yapılabilir. Gereksinimler ve istekler kapsamında iki tip pike takımı ölçü hesaplama yapılabilir. Normal boy pike takımı modellerimiz için ölçü hesaplama sırasında yatağın her iki yanından 30 santim civarında uzanacak biçimde ölçü alınmalıdır. Büyük boy pikeler için ölçü alınırken yatağın eni ve boyu ölçülür. Bu sırada yerden ne kadar yüksek olduğu da hesap edilmelidir. Modellerimizi detaylı olarak inceleyip kullanım alanınıza uygunu seçeneği kolayca bulabilirsiniz. İster kendiniz için ister sevdikleriniz için farklı pike tasarımlarımızı inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz. Kaliteli ve işlevsel hediyeler için pikelerimiz en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

Pike Takımı Kullanım Alanları Nelerdir?

Her yaş kategorisi için kullanıma uygun pike takımı modellerimiz vardır. Birçok değişik alternatif ile müşterilerimize sunduğumuz pike takımlarımızın kullanım alanları da farklılık gösterebilir. Yatak odasında ağırlıklı olarak kullanılan pike takımı modellerimiz halı ve perde gibi eşyaların yanı sıra mobilyalarla da uyumlu olarak tercih edilmelidir. Böylece zarif ve şık bir görünüm kolayca elde edilebilir. Pike modellerimiz hem günlük kullanım hem de özel kullanım için tercih edilebilir. Ergonomik bir kullanıma sahip olan bu ürünlerimiz konforu ile dikkat çekmeyi başarır. Aynı zamanda kişisel zevklere de uygun olarak kullanılır. Özelliklerine ve dokusuna göre pek çok kaliteli pike modelimiz yılın her mevsiminde kullanılabilir. Pikelerimiz aynı zamanda yatak örtüsü olarak kullanım için de uygun ürünlerdir.

Yatak odaları dışında da evin farklı yerlerinde farklı amaçlar için pikeler kullanılır. Evin farklı odalarında yer alan eşyaların üzerine sermek için de pikeler kullanılabilir. Bunun dışında hastanelerde ve otel gibi yerlerde de pike kullanımı yaygın olarak görülür. Pikeler tek başına kullanılabileceği gibi yorgan ya da nevresim tipi malzemeleri içine yerleştirerek de tercih edilebilir. Oturma odalarında da dekoratif amaçlı kullanılan pikeler bulunur. Özellikle üzerinde desen ve işlemeler olan pike modellerimiz oturma odalarında sıklıkla tercih edilir. Farklı pike modellerimiz ile en arzu ettiğiniz kullanım avantajına sahip olabilirsiniz. Seçeneklerimizi tüm detayları ile kapsamlı biçimde inceleyip dilediğiniz modelden yana seçim yapabilirsiniz. Bu şekilde kaliteli ve konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Sayfamızda geniş ürün seçenekleri ile yer alan pikelerimiz arasından kolay şekilde tercihinizi yapabilirsiniz. Sorularınız veya aklınıza takılan konular için de ihtiyacınız olan her zaman satış temsilcilerimizi arayarak, destek alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.