Sıralama seçin
Görünüm Şekli
17.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
5.990,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
9.900,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
44.900,00 TL
SEPETTE %30 İndirim TL

Sehpa Modelleri

Sehpa modelleri, özellikle salon dekorasyonlarının vazgeçilmez mobilyalarından birisidir. Tamamlayıcı özelliği bulunan bu ürünlerimiz, kaliteli ve son derece kullanışlıdır. Pek çok farklı renkte ve tasarımda olan seçeneklerimiz, bütün salon dekorasyonu tarzlarıyla uyum yakalanmasını sağlar. Kullanım gerçekleşecek olan alana göre farklı boyutlarda ve özelliklerde şık seçeneklerimiz bulunur. Sehpa modelleri özellikle misafir geldiği zaman ikram edilen yiyeceklerin ve içeceklerin gereksiz yere elde tutulmasının önüne geçer. Bu şekilde daha konforlu bir kullanım elde etmenin yanı sıra keyifli vakit geçirmek de mümkün olur. Sehpa modelleri seçeneklerimiz farklı boyutlara sahiptir. Bu nedenle de hemen her ortama uyumlu salon mobilyalarıdır. Aynı zamanda kullanım alanlarında da son derece estetik bir görünüm oluşturur. Bir sehpa setine sahip olunduğu zaman pek çok avantaj elde edilir. Bu modellerimiz bulundukları yerde dekorasyonun önemli bir parçası olur. Salon dışında oturma odaları ve geniş mutfaklarda da sıklıkla tercih edilen sehpa çeşitlerimiz vardır. Seçeneklerimiz üretildikleri materyallere göre yüksek kaliteye sahiptir. Yaşam alanlarının tamamında kullanışlı bir mobilya olması nedeniyle sık sık tercih edilen küçük masa görünümlü modellerimiz de vardır. Bu seçeneklerimiz aynı zamanda farklı ayak modelleri ve işleme detaylarına da sahiptir. Pek çok farklı boyutta ve ihtiyaca göre model seçeneğimiz vardır.

Her sehpa sahip olduğu boyut, dış tasarım ve ayak yapısı gibi özelliklerine göre farklı isimler alır. Evlerde son derece şık ve konforlu bir kullanım imkanı sağlayan sehpa takımlarımız oldukça geniş bir renk skalasına sahiptir. Ev dekorasyonunda harika bir tamamlayıcı olan sehpa modelleri arasından seçim yapılırken bu gibi faktörler mutlaka değerlendirilmelidir. Bu sayede müşterilerimiz hem kullanım alanlarını hem de zevklerine uygun sehpa modellerini rahat bir şekilde bulabilirler. Bu ürünleri uzun süre kullanmak ve keyfini sürmek için temizlik ile bakım talimatlarına uymaya da dikkat edilmesi gerekir. Evlerde ya da iş yerlerinde istenen her alanda kullanıma uygun olan sehpa çeşitlerimiz, son derece portatif ve pratik bir deneyim sunar. Dekorasyon stillerinin tamamına yakınına kolay bir şekilde uyum sağlayan çok sayıda sehpa modelimiz bulunur. Aynı zamanda üretim özelliklerine göre muhafaza edilip daha avantajlı kullanım sunması için iç içe geçen zigon sehpa takımlarımız da bulunmaktadır.

Çoklu zigon sehpa modelleri evlerin neredeyse tamamında kullanılan son derece klasik bir mobilyadır. Geniş yüzeylere sahip olması kolay ve rahat kullanım imkanı sağlar. Yumuşak ve şık modeller için yuvarlak sehpa seçeneklerimiz de tercih edilebilir. Bu sehpa türünde bulunan üst tabla ile dekorasyon açısından çağdaş bir görünüm elde edilir. Aynı zamanda müşterilerimize kendileri için özel bir kullanım alanı elde etme imkanı sağlar. Ayrıca yuvarlak sehpa çeşitlerimizin başka ek avantajları da vardır. Bu modellerimiz yüksek ayaklara sahiptir. Böylece yemek yeme ve bir şey içme sırasında konforlu kullanım imkanı sunar. Sehpa modelleri seçeneklerimiz hem ev sahipleri hem de misafirler için kullanım konforunu harika biçimde sağlar. Yaşam alanlarında son derece estetik bir görünüme imza atan bu ürünlerimiz, aynı zamanda oldukça kullanışlı seçeneklerdir. Misafirlere sunumlar yaparken onlara özel hissettirmek ve şık bir görselde ikramları sunmak için sehpa modelleri tercih edilebilir. Seçeneklerimizin tamamını detaylı bir şekilde inceleyip hem kendiniz hem de sevdikleriniz için seçimde bulunabilirsiniz.

Sehpa Fiyatları

Sehpa çeşitleri, imalat sırasında kullanılan materyallere göre değişken fiyatlara sahip olur. Kullanılan malzemenin kalitesi sehpa fiyatları için belirleyici rol oynar. Aynı zamanda imalat sırasında tercih edilen materyaller, kullanım ömrünü de belirler. Bu nedenle hem fiyat aralıkları üzerinde etkili olup hem de kullanıcıların modellerimizde baktığı ilk detaylar arasında yer alır. Rattan malzemeli sehpa modelleri ise dış koşullara karşı son derece dayanıklıdır. Bununla beraber oldukça kaliteli bir el işçiliğine sahiptir. Bu açıdan bakıldığı zaman standartlar üzerinde bir ürün seçeneği olduğu da söylenebilir. Ceviz ağacı kullanılarak yapılan mobilyalarımız da oldukça dayanıklı ve şık bir görünüme sahiptir. Bu malzemeler ile üretilen sehpa takımlarımız her dönem sıklıkla tercih edilir. Hem yüzey direnci hem de doğal bir ürün olması nedeniyle yoğun rağbet görür. Aynı zamanda metal ve pirinç malzemeli modellerimiz de vardır. Bu seçeneklerimizin de kullanım ömrü son derece uzundur. Metal ayaklılar ve mermer birleşimi ile oluşan sehpa modelleri ise her zaman dikkat çekici ürünler arasında yer alır. Bu tür sehpa çeşitlerimiz kullanılan mermerin cinsi, kesim tarzı, damar yoğunluğu ve rengi gibi kriterlere göre belirlenen fiyatlara sahiptir. Diğer taraftan cam ve metal seçeneklerimiz için de belirlenen satış rakamlarımız farklı bütçelere hitap edecek şekildedir.

Fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen önemli hususlar arasında ürünlerimizin ölçüleri de yer alır. Kullanılan malzeme ile birlikte bu ürünlerimizin sahip olduğu boyutlar da fiyat farklılıklarını doğurur. Orta ve zigon sehpa fiyatlarımız için satış rakamlarımız hem kullanım alanı hem de boyut uygunluğuna göre belirlenir. Set halinde dizayn ettiğimiz modellerimiz daha fazla sayıda parçaya sahip olması ve kolay taşınabilmesi ile avantaj sunar. Bu seçeneklerimiz için üretim aşamasında kullanılan materyaller ve parça sayılarına göre fiyat belirlenir. Modellerimizin fiyat aralıkları farklı rakamlarda seyreder. Yuvarlak sehpa seçeneklerimizin imalat aşaması daha zordur. Aynı zamanda hassas kenarlara sahiptir. Dikdörtgen şeklindeki modellerimiz de her dönem dikkat çeker. Dörtlü seçeneklerimiz ise çok sayıda misafiri ağırlamaya imkan verir. Bu nedenle müşterilerimizden her zaman tam not almayı başarır. Yaşamınızı sürdürdüğünüz alanlara farklı bir ambiyans katan kullanışlı sehpa çeşitlerimize kısa süre içinde ve kolay şekilde sahip olabilirsiniz. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilen mobilyalarımız yaşam alanlarınıza şıklık getirecek ürünler sunar.

Sehpa Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sehpa modelleri ev dekorasyonunun özellikle salon ve oturma odası kısımlarında son derece önemli bir yere sahiptir. Ürünlerimiz bulundukları ortamların şıklığını adeta tamamlayan ürünlerdir. Bu yüzden her dönem yoğun ilgi görür. Sık sık tercih edilen sehpa çeşitlerimiz sayısız seçeneklere sahiptir. Bu nedenle ürünlerimizi satın alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Her şeyden önce uygun kullanıma ve uzun ömre sahip modellerin tercih edilmesi gerekir. Bununla birlikte kullanılacağı alanları iç mekan ya da dış mekan olarak belirlemek, son derece önemlidir. Ardından buna uygun materyaller ile üretilmiş ürünlerimizin tercih edilmesi gerekir. Salon için satın alınacak ahşap materyale sahip olan sehpalar balkonda ya da açık havada kullanım için uygun olmaz. Ayrıca balkon ya da bahçe gibi ortamlarda sürekli güneş ışığına ve hava koşullarına maruz kalacağı için ürünlerimizde zamanla deformasyon belirtileri görülebilir. Bu yüzden açık mekanlar için ahşap yerine rattan seçeneklerimiz tercih edilebilir.

Klasik tarzda dizayn edilmiş ve salon dekorasyonu için üretilmiş olan gümüş ya da altın sarısı renk tonu güvenle tercih edilebilir. Bunun dışında çok sayıda renk seçeneğine sahip pirinç sehpa çeşitlerimiz daha gösterişli ve sağlam yapıdadır. Ayrıca darbelere karşı dayanıklı olması nedeniyle çocuklu evlerde son derece konforlu bir şekilde kullanımı uygundur. Tüm seçeneklerimizi görselleri dahil tüm detayları ile inceleyip bir seçimde bulunabilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun modelleri güvenle satın alabilirsiniz. Kullanışlı modellerimiz yaşam alanlarınızda daha konforlu hareket etmenizi sağlayacak ürünlerdir. İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize bu kaliteli ve şık mobilyalardan güvenle satın alabilirsiniz.

Sehpa Yüksekliği Kaç Olmalı?

Sehpa çeşitleri ile ilgili gerekli olan tüm detaylar belirlendikten sonra yükseklik ve genişlik gibi ayrıntıların da belirlenmesi gerekir. Kullanım için ideal sehpa yüksekliğinin koltuk yüksekliği ile aynı olması tavsiye edilir. En fazla 2 ya da 3 santimetre aşağıda olması, ideal yükseklik seviyesini elde etmeyi sağlar. Aynı zamanda kullanım alanına bağlı olarak genişlik açısından da 45 santimetre ile 50 santimetre arasındaki modellerimiz tercih edilebilir. Seçim aşamasında kullanılacak alana göre modellerimizin genişliği ve yüksekliği kıstas alınabilir. Modellerimiz yerleştirildikten sonra etrafında uygun miktarda bir boşluk bırakılması tavsiye edilir. Bu durum kullanım konforunu ekstra arttırır. Bu sayede sehpa etrafında en azından bir kişinin rahat şekilde hareket etmesi için gereken alan bırakılmış olur. Seçeneklerimizin tamamını ölçü detayları kapsamında inceleyip dilediğiniz modelimizde karar kılabilirsiniz. Modellerimizin farklı tasarımlarda olması geniş seçim alternatifi sunar. Kaliteli ve şık tasarımlarımız yaşam alanlarınıza konfor ve şıklığı getiren mobilyalar olurlar.

Sehpa Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Sehpa modelleri arasından seçim yapıp satın alma kararı verirken öncesinde mutlaka ölçü alınması tavsiye edilir. Çünkü satın alınacak ürünlerin kullanılacağı alanlardaki koltuk gibi mobilyalarla uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir. Bu yüzden ürünlerimizi satın almadan önce başta koltuklar olmak üzere kullanım alanındaki diğer tüm mobilyalara ve eşyalara uygun ölçülerde olmasına da dikkat etmek gerekir. Kullanım alanındaki en uzun koltuğun boyunu ölçerek bunun yarısı kadar ebata sahip ürünler tercih edilebilir. Bu sayede ideal ölçülerde seçeneklere kolayca sahip olursunuz. Tüm modellerimiz ile kullanım konforu ve kaliteli deneyim elde edebilirsiniz. Kaliteli işçilik ve malzemelerle tasarlanan ve üretilen mobilyalarımız kullanıldığı her ortama şıklık katan eşyalar olurlar. Sayfamızda sizlere sunulan modellerimizi detaylı şekilde inceleyerek zevkinize ve ihtiyacınıza uygun seçenekleri kolayca ve güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.