kargo-1 kurban.jpg (175 KB)
Sıralama seçin
Görünüm Şekli
2.390,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL
1.990,00 TL
SEPETTE %50 İndirim TL

Tepsi Modelleri

Ev aksesuar ürünlerinde en çok satılan ürünlerden biri de tepsi modelleridir. Bu ürünlerimiz sadece işlevsel olarak değil dekoratif amaçlı da sık sık kullanılır. Ürün skalamızda farklı tasarımlara sahip pek çok tepsi çeşidi mevcuttur. Ahşap tepsi modellerimiz özellikle dekoratif amaçlı olarak sık sık kullanılır. Aynı zamanda bakır, aynalı ya da gümüş gibi farklı materyallere sahip ve estetik açıdan son derece şık olan pek çok tepsi modeli vardır. Birbirinden güzel tepsi modellerimiz içinde hemen herkes kendi zevkine en çok hitap eden tasarımı kolayca bulabilir. Son derece şık bir sunum ve servis yapmak için güzel bir model büyük oranda yardımcı olur. Misafirleri en güzel şekilde ağırlamak için oldukça şık tasarımlar tercih edilebilir. Emekle yapılan leziz yiyecek ve içecekleri misafirlere güzel bir dekor eşliğinde sunmak için estetik açıdan en iyi şekilde tasarlanan modellerden yararlanılabilir.

Tepsiler sadece sunum için kullanılmaz. Aynı zamanda ev dekorasyonunda da son derece etkili bir aksesuar olarak sıklıkla kullanılır. Dekoratif amaçlı kullanılan modellerimiz arasında gümüş, aynalı, cam ya da ahşap tepsi gibi tepsi modellerimiz yoğun rağbet görür. Bu seçeneklerimiz evlerde dekoratif amaçlı kullanılabilecek modellerimiz arasında ilk sıralarda yer alır. Vitrin, konsol ya da orta sehpalarda bu şık tasarımları kullanarak evlere zarafet katmak mümkündür. Tepsi çeşitleri arasında farklı geometrik şekillere sahip olan pek çok tasarıma denk gelmek de mümkündür. Oval, dikdörtgen, kare ya da yuvarlak tepsi gibi daha pek çok geometrik şekilde model çeşidimiz vardır. Sayfamızda sizlere sunduğumuz birbirinden çeşitli tepsi çeşitlerimizi inceleyerek, ihtiyaçlarınıza uygun tercihler yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu sayfamızda keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayarak güvenli bir alışveriş keyfine varabilirsiniz.

Tepsi Lekeleri Nasıl Çıkar?

Birbirinden şık ve estetik tepsi tasarımlarımız ile dekoratif bir ürün kullanmanın mutluluğunu yaşamak son derece güzel olur. Ancak bu ürünlerimizin temizliği de oldukça önemlidir. Tepsi lekeleri ürünlerin güzelliğine gölge düşürebilir. Bu nedenle kullanımları, kullanım sürelerini belirleyici etkendir. Islak bırakılmaması önemlidir. Kurulama yapılırken yüzeyi çizmeyecek micro fiber bir bezle kurulanmalıdır.

Tepsi Fiyatları

En şık ve estetik sunumların yardımcısı birbirinden güzel tepsi modelleri ile misafir ağırlamak son derece keyifli bir hale gelir. Evlerin dekorasyonuna da bu ürünlerimiz ile katkı sağlamak mümkündür. Tasarımlarıyla farkını ortaya koyan modellerimizin fiyatları da her bütçeye uyacak şekilde sizlere sunulur. Tepsi fiyatlarımız genel olarak son derece geniş bir aralığa sahiptir. Günlük yaşamın pek çok alanında sıklıkla kullanılan modellerimiz farklı fiyat aralıklarında satışa sunulur. Tepsi modellerimiz arasında bazı unsurlar kapsamında rakam açısından farklılıklar görülebilir. Ürünlerimizin fiyatları incelendiği zaman model ve kalitesine göre oldukça farklı fiyat aralıkları olduğu görülür. Dekoratif amaçlı ya da sunum için kullanılmak üzere olması fark etmeksizin tepsi fiyatlarındaki değişimlerde en çok kalite ve işçilik rol sahibi olur. Bu iki unsur, direkt şekilde fiyatlarda artış ya da azalmaya neden olur. Ürünlerimizde kullandığımız malzemenin değerli oluşu modelimizin fiyatını da etkiler. Dekoratif amaçlı yoğun işçilik gerektiren modellerimiz ile ahşap modeller arasında fiyat açısından farklılıklar mevcut olabilir. Ahşap ya da gümüş modellerimiz günlük hayatta sunumdan çok dekoratif amaçlı kullanılan seçenekler arasında yer alır. Size sunduğumuz tüm tepsi çeşitlerini ve fiyatlarını detaylı biçimde inceleyebilirsiniz. Sayfamızdan hem modellerimiz hem de fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz de satış temsilcilerimiz ile irtibata geçerek aklınıza takılan soru ve sorunlar hakkında bilgi, destek alabilirsiniz. Sitemize üye olarak kampanya ve indirimlerimizi öğrenerek, beğendiğiniz modelleri indirimlerle ilk siz satın alabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Tepsiler

Tepsi modellerimiz kullanım alanlarına göre farklı amaçlar için tercih edilebilir. Kullanım alanlarına göre modellerimiz son derece geniş bir skalaya sahiptir. Günlük sunumlar için dizayn edilen modellerimiz genel olarak kahvaltılık, yemek araç ile gereçleri, çay ya da kahve sunumları için kullanılır. Bu tür modellerimizin temel kullanım amacı ise günlük yeme ve içme konusunda büyük oranda yardımcı olunmasıdır. Dekoratif olarak kullanılan modellerimiz için de pek çok örnek verilebilir. Gümüş, aynalı, ya da ahşap tepsi modellerimiz çoğu zaman dekor amaçlı tercih edilebilir. Bu tür modellerimiz evlerin ya da farklı ortamların dekorasyonuna katkı sunmak için yoğun rağbet görür. Modellerimiz son derece estetik duruşlarıyla evin atmosferini büyük oranda canlandırırlar.

Sunum amaçlı dizayn ettiğimiz tasarımlarımız da her dönem dikkat çeker. Dekoratif amaçlı olarak da kullanılan bu modellerimiz misafir ağırlamak için sık sık tercih edilen en şık seçeneklerimiz arasında yer alır. Bu modellerimiz son derece kaliteli ve estetik bir yapıdadır. Nişan ve söz tepsisi kullanımında da yoğun ilgi görür. Gümüş ve aynalı tepsiler bu tür seçeneklere örnek verilebilir. Şık ve zarif bu modellerimiz hem nişan hem de söz zamanlarında tercih edilebilir. Ürünlerimizi kapsamlı biçimde inceleyip seçimlerinizi yapabilirsiniz. Sayfamızda her ürün ile ilgili detaylı bilgiler seçim yapılmasını kolaylaştırır. Bu şekilde en doğru şekilde tercihlerinizi yapabilir ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tepsi Çeşitleri

Sunum ve dekorasyona çok büyük katkı sağlayan şık tepsi modellerimiz son derece geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Ürün skalamızda birbirinden farklı çok sayıda seçenek bulmak mümkündür. Aynalı tepsi seçeneklerimiz genel olarak dekoratif amaçlı kullanılır. Bu tür tepsi modellerimizin günlük yaşam içinde kullanılması pek önerilmez. Ev dekorasyonuna da büyük oranda katkı sunan son derece şık ürünler arasında yer alır.

Ahşap tepsi seçeneklerimiz işçiliği kusursuz olan modellerimizden biridir. Yüzeylerinde yer alan geometrik desenler ve bitki motifleri ürünlerimize estetik bir değer kazandırır. En sevilen misafirleri ağırlamada kullanılabilecek zarif tepsi modelleri arasında yer alır. Sunumları son derece etkili bir şekilde yapılabilecek tepsi çeşididir. Ortama oldukça doğal ve sıcak bir atmosfer katan bu tür tepsi modellerimiz, misafirleri en güzel şekilde ağırlamak için tercih edilebilir. Geometrik tepsi modellerimiz de yoğun ilgi görür. Bu seçenekler arasında yuvarlak, kare, oval ya da dikdörtgen seçenekler yer alır. Sunum şıklığı için geometrik desenli tepsiler de sık kullanılan çeşitlerdendir. Ortama son derece şık ve estetik bir görünüm kazandırıp sunumları en iyi şekilde yapmak için tasarladığımız tepsi çeşitlerindendir. Değerli misafirleri bu zarif tepsilerle ağırlamak mümkündür. Mutfaklarda en çok kullanılan ürünler içerisinde tepsiler büyük yer tutar. Sunum ve kullanım amaçlarına göre farklı tasarımda pek çok tepsi çeşidi bulunur. Kullanım amacına göre bu çeşitlilik değişebilir. Siz de tepsi çeşitlerimizi inceleyip dilediğiniz seçenekte karar kılabilir ve güvenle satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.